Побачити магію: діти героїв-десантників 46-ї бригади побували на цукерковій фабриці «Roshen»

Пам’ять про кожного воїна, який віддав своє життя за Україну, повинна жити вічно, а їхні родини повинні відчувати тепло, турботу та вдячність – у цьому переконаний Петро Порошенко. На прохання командира 46-ї ОАМБр команда Порошенка організувала для дітей бійців 46 бригади, які загинули, потрапили в полон або зникли безвісти, поїздку на вінницьку фабрику «Roshen». Окрім екскурсії у магічний світ цукерок і шоколаду, діти також отримали подарунки – планшети, смартфони та іграшки.

«Цю ідею запропонував особисто командир 46 бригади, а ми як завжди підтримали. Спитали в діток, чого особливого вони б хотіли, вони попросилися на фабрику. Кажуть, що виготовлення солодощів — це справжня магія, тому дуже хочуть подивитися. Ну і по секрету сказали, що сподіваються зустріти Віллі Вонку», – розповів у соцмережах пʼятий Президент.

Він особисто провів екскурсію на виробництво і показав, як створюються улюблені в усьому світі солодощі.

«Для мене нема нічого більш цінного, ніж побачити їхні посмішки, світло в очах та радість від нових вражень. Ці очі достатньо наплакалися, тому дуже радий, що сьогодні вдалося змусити їх сміятися», – поділився своїми емоціями Порошенко.

«Дякую діткам, які так бережуть любов до України. Прапори 46 бригади, які сьогодні привезли родини, це найцінніші артефакти, варті кожного музею світу», – пише Порошенко.

«Для всієї нашої команди війна — це дуже особисте. Станом на сьогодні на фронті воюють 214 працівників Рошену, 10 з них віддали своє життя за Україну, 4 пропали безвісти. З нашої команди «Європейської Солідарності» на фронті 2319 людей. Тому пам’ять для нас — це дуже важливо», – переконаний Порошенко.

«Але потрібно продовжувати жити. Тому вчора тільки повернулися з фронту, а сьогодні проводимо вихідні з родинами бійців та пораненими воїнами. Дуже важливий меседж — ми разом, ми пам’ятаємо, ви можете на нас розраховувати. Люди живуть доти, доки жива пам’ять про них. Будемо триматися разом, так і переможемо!», – наголошує пʼятий Президент.