Не панікувати, а працювати: депутати «Євросолідарності» на Сумщині перевірили будівництво фортифікацій

Народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Ростислав Павленко побував на Сумщині, де інженерні підрозділи зводять оборонні лінії. Раніше Петро Порошенко передав для військових будівельників партію техніки – екскаватори, пилорами, бензопили, вантажівку, а також мобільний прально-душовий комплекс та інше спорядження. 

«Потрібно не панікувати, а працювати, що ми й робимо. Сьогодні разом з народним депутатом Ростиславом Павленком відвідали оборонні позиції воїнів на Сумщині. З міркувань безпеки місця не повідомляємо. Нагадаю, ще на початку квітня Фонд Петра Порошенка закупив за власні кошти та передав на Сумщину допомогу, яка наразі активно використовується українськими захисниками на підсилення обороноздатності області», – пише у соцмережах депутат Сумської міськради Вадим Акперов.

«Воїни отримали 6 тракторів, пилораму, бензопили, болгарки, ноутбуки, планшети та маски для зварювальників. І, звісно фірмовий DAF та прально-душовий комплекс. За відгуками самих військових – техніка дуже потрібна і значно пришвидшує процес по зведенню фортифікацій», – зазначає депутат. 

«Ворог похваляється, що посилить наступ і замахнеться на нові загарбання. Відповідь – готувати рубежі оборони, щоб захистити наших воїнів, щоб ворог умився своєю кровʼю. Один з напрямків, який може стати критичним, є Сумщина. З колегами-депутатами відвідали область у березні, оцінили стан фортифікаційних споруд…Фонд Порошенка прийшов на допомогу. Зараз відвідали рубежі, де працює техніка. Військові кажуть, що вона допомогла суттєво пришвидшити побудову фортифікацій… В області, яка щодня під обстрілом, відчуття захищеності – надзвичайно важливе. Для нашої команди допомога прикордонним областям – безумовний пріоритет», – додає Ростислав Павленко.