Із запізненням у 1,5 роки – Федина про рішення щодо стратегічних запасів

Народна депутатка з фракції «Європейська Солідарність» Софія Федина під час розгляду постанови №9143 наголосила, що в Україні є суттєва проблема зі стратегічними запасами.

«Сама постанова №9143 про відпуск матеріальних цінностей з незнижуваного запасу прийнята абсолютно в «свинячу пору» – із запізненням у 1,5 роки. З невідомих причин Кабмін з березня 2022 року не виносив її на затвердження», – пише Федина у Facebook.

«Найбільша «свиняча пора» полягає у тому, що влада не проаналізувала помилки щодо відсутності плану з формування стратегічних запасів. Волонтери досі забезпечують військо аптечками, пальним, автомобілями, попри те, скільки всього передавали Збройним Силам партнери», – констатує Федина.

«Серед сухпайків з’явились зразки майже совєтського штибу, коли тільки консерви, нічого потенційного гарячого. Проблеми з дизпаливом, якого або немає в достатній кількості, або є, але жахливої якості. Це вже не кажучи про те, що за пів року до вторгнення «Європейська Солідарність» подавала законопроєкт щодо формування стратегічних запасів, але більшість у залі Ради не розуміла, що московія піде на нас великою війною», – наголошує Софія Федина.