Ірина Фріз: профільне міністерство і комітет Верховної Ради самоусунулись від формування ветеранської політики

Сьогодні на засіданні КМУ буде розглянуто проєкт постанови – «Деякі питання діяльності Українського державного медико-соціального центру ветеранів війни», яким узгоджується склад наглядової ради, що контролюватиме діяльність інституції. Про це у Facebook повідомила народна депутатка з фракції «Європейська Солідарність» Ірина Фріз. Вона зауважила, що профільне міністерство та комітет ВР чомусь не беруть участі в складі нагладової ради.

«Уряд пропонує склад наглядової ради, який не включає основного за функціоналом гравця з формування ветеранськоі політики – Міністерство у справах ветеранів. При цьому офіційної позиції чи заяв від самого Міністерства у цій ситуації не чутно (!). Також до наглядової ради не вводять жодного представника профільного комітету Верховної Ради України із захисту прав ветеранів», – констатує Фріз.

«Переконана, що ця ситуація потребує максимально проактивноі позиції Мінвету та Комітету парламенту з питань з соцполітики та захисту прав ветеранів, щоб довести свою реальну роботу, а не перетворюватись на хранителів назв інституцій», – наголошує Ірина Фріз.