Боротьба триває: 19 січня делегація з Миколаєва підтримала Петра Порошенка

У середу, 19 січня, депутати, партійці та прихильники «Європейської Солідарності» з Миколаївської області приїхали до Печерського суду Києва на акцію підтримки п’ятого Президента України, лідера «Європейської Солідарності» Петра Порошенка.

Активісти вимагали від влади припинити політичні переслідування проукраїнської опозиції і не допустити повернення країни в часи Януковича. Учасники мітингу наголосили, що Україна – європейська держава, і вони будуть захищати верховенство права.

«Оскільки Порошенко є головним політичним конкурентом Зеленського, рішення суду про [звільнення під] особисте зобов’язання покликане обмежити політичну та міжнародну діяльність п’ятого Президента,» – коментує рішення суду Олена Кісельова, голова фракції «ЄС» в Миколаївській міській раді.

Представники правоохоронних органів почали силове протистояння з мирними протестувальниками і намагалися знести намети, в яких роздавали чай учасникам акції.

Депутат з фракції «Європейська Солідарність» у Миколаївській міській раді Сергій Танасов наголосив, що провокаційне поводження поліції з активістами є ознакою того, що Зеленський панічно боїться українських патріотів та Майдану.

«Однак, конфлікт загострюється: Зеленський не розуміє і не терпить демократії – але ті, хто має демократичні погляди не будуть терпіти авторитаризму», – коментує він.