В Києві на мітингу на підтримку Петра Порошенка зібрались 25 тисяч людей – серед них і мешканці Миколаївщини

Від самого ранку понеділка, 17 січня, українські ЗМІ рясніють новинами про приліт п’ятого Президента України Петра Порошенка. Лідера «Європейської Солідарності» зібралися зустріти 25 тисяч прихильників, патріотів, ветеранів, волонтерів та просто небайдужих українців. Серед них були і мешканці Миколаївщини.

Про це повідомляє пресслужба «Європейської Солідарності» в Миколаївській області.

«Нас приїхало майже дві сотні небайдужих, тому що ми проти свавілля влади Зеленського, ми проти політичного переслідування проукраїнської опозиції в Україні. Ми приїхали захистити не лише Петра Порошенка, а демократію та верховенство права в Україні, » – розповідає Сергій Танасов, ветеран АТО, депутат Миколаївської міської ради.

Незважаючи на провокації, Петро Порошенко виступив перед тисячами своїх прихильників, що зустрічали його в аеропорту «Київ» ім. І. Сікорського: «Поки патріоти захищали Україну від агресії Росії, відроджували Збройні сили, робили реформи, будували міжнародну коаліцію на підтримку нашої держави, нинішня влада клала собі в кишені десятки мільйонів доларів, витягаючи їх з кишень українців. Прийшов час показати, хто справжні зрадники України і від кого треба оброняти нашу державу».

Мітинг продовжився біля Печерського суду. Активісти наголосили на неприпустимості політичних репресій. Вони підкреслили, що українське суспільство не допустить руйнування демократії в державі.

«Не дивлячись на умисне затягування судового засідання, ми вистояли, ми витримали і показали кротам з Банкової, що разом – ми сила, а Україні потрібен Порох,» – резюмує Сертій Танасов.