Михайло Талпа: «Європейська Солідарність» – єдина опозиційна проукраїнська партія, яка впроваджує проєвропейський курс розвитку

Про це під час програми «Виборчий округ. Місцеві» на телеканалі «UA: Миколаїв» заявив перший номер у списку на виборах до Миколаївської обласної ради від «Європейської Солідарності» Михайло Талпа.

Відповідаючи на питання ведучої, чому веде на вибори команду саме від цієї партії, він зазначив, що «Європейська Солідарність» сьогодні є єдиною опозиційною, проукраїнською партією.

Також Михайло Талпа озвучив задачі, які ставить перед собою та всією командою кандидатів, які балотуються до різних рівнів рад на Миколаївщині. «Моя задача, разом із цією командою – провести в депутати тих людей, фахівців і спеціалістів, які зможуть відстоювати інтереси громад, інтереси нашої області і впроваджувати всі реформи, які були розпочаті», – зазначив  лідер «Європейської Солідарності» Миколаївщини.

✅Михайло Талпа: «Європейська Солідарність» – єдина опозиційна проукраїнська партія, яка впроваджує проєвропейський курс…

Publiée par Європейська Солідарність – Миколаївська область sur Samedi 10 octobre 2020

«Для нас сьогодні важливо, щоб з кожним роком, з кожним місяцем і з кожним днем ми втілювали і проводили ту роботу, яка наблизить нас до стандартів якості життя та інфраструктури, як в Європі, щоб наші люди відчували себе щасливими», – підкреслив Михайло Талпа.