Олена Кісельова: ми вперше працювали в умовах децентралізації

Олена Кісельова, голова фракції «Європейська Солідарність» в Миколаївській міській раді в програмі «Добрий вечір» узагальнила результати роботи міської ради за п’ять років. Вона сказала, що ця міська рада була першою, яка працювала в умовах децентралізації. Тому, в процесі роботи поєднувалися нові можливості та наслідки старих рішень і механізмів. Також, вона відмітила, що вперше в Миколаєві, у порівнянні із попередніми бюджетами, були колосальні кошти. Разом тим, вона висловила невдоволення тим, що виконавчим комітетом ці кошти використовувалися нераціонально.

«Варто зазначити, що за цей час місто дійсно змінилося. Так, ми не збудували льодовий палац, хоч така можливість була. Ми не збудували що багато чого, але рівень блогоустрою звичайних речей змінився. Це бачать всі миколаївці. Наскільки раціонально були виділені кошти? Моє переконання, що відбувалася переплата у 1,5 рази. Нехай, це залишається на їх сумлінні. Разом з тим, місто змінилося», – сказала Олена Кісельова.

Вона навела приклад свого округу №49, від якого було обрана. Територія району Ракетного урочища та прилеглих територій за всі ці п’ять років – дійсно перетворилася, відбулися реальні зміни. Створено сімейну амбулаторію. Надано допомогу дітям-сиротам. Відремонтовано більшість доріг, облаштовані тротуари та дитячі майданчики. Проведено капітальні ремонти в дитячих садках, в спортивних школах по веслуванню та велоспорту, в школі і№12 та музичній школі. Деякі об’єкти ще доробляються, але в цілому питання, які до цього не вирішувалися роками, були зрушені.

Олена Кісельова підкреслила, що децентралізація, яку започаткувала та впроваджувала «Європейська Солідарність», дала такі можливості місцевому самоврядуванню, яких не було ніколи. Цим варто раціонально скористатися для покращення умов проживання в громадах.