Алла Ряжських: «Я буду займатися політикою з проукраїнською партією»

Під час програми «Добрий вечір» на телеканалі НІС-ТВ член ГО «Успішне місто» та керівник бізнес-центру «Україна» Алла Ряжських розповіла про свою громадську роботу, реалізовані проекти та подальші плани щодо участі в роботі місцевих органів влади.

Під час Конференції Миколаївської територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Аллу Ряжських затвердили кандидатом у депутати до Миколаївської обласної та міської ради.

Відповідаючи на питання ведучого, чому вона обрала саме команду «Європейської Солідарності», гість програми поділилася – «У мене було бажання бути поряд з інтелектуальними, порядними людьми, патріотами. Тому для мене не було ніяких альтернатив. Я розуміла – якщо прийму рішення займатися політикою, тоді я буду займатися політикою саме в проукраїнській партії, де мені комфортно з людьми», – розповіла Алла Ряжських про мотиви участі в місцевих виборах.

Під час партійної конференції з висування кандидатів, Алла Ряжських озвучила ряд програмних тез, з якими партійна організація йде на вибори 25-го жовтня. Під час програми додатково підкреслила основні з них, які близькі особисто для неї. «Я вдячна керівництву міського та обласного осередку партії, що довірили брати участь в процесі створення програми. Для мене, звісно, близькі теми поводження з відходами, є ідея організації авіаційної санітарної бригади та муніципальної резиденції Святого Миколая. Є ще ряд ідей, які надалі озвучать інші члени нашої команди», – розповіла про подальші плани кандидат у депутати від «Європейської Солідарності».