На Зборах Миколаївського міського осередку “ЄС” обрали делегатів на обласну Конференцію

Сьогодні, 15 вересня, відбулися Збори Миколаївської міської організації політичної партії “Європейська Солідарність”.

Члени партії обрали делегатів на Конференцію Миколаївської територіальної організації партії “Європейська Солідарність”, де висуватимуть кандидатів на голів та депутатів всіх рівнів рад Миколаївщини.

Також було представлено команду кандидатів у депутати до Миколаївської міської ради за виборчим списком від “Європейської Солідарності”. Голова Миколаївського міського осередку партії Олена Кісельова зазначила, що серед цих людей лише ті, хто пройшов перевірку часом і має прослідовну позицію по відстоюванню ідеї розбудови Миколаєва за європейськими стандартами. “Я переконана, що тільки люди об’єднані спільними проукраїнськими цінностями будуть гідно захищати інтереси жителів Миколаєва. Сьогодні ми єдина проукраїнська та проєвропейська політична сила в цьому місті, тому на нас великі сподівання”, – підкреслила Олена Кісельова.

Голова Миколаївської територіальної організації партії “Європейська Солідарність” Михайло Талпа розповів – наразі в громадах Миколаївської області також формуються потужні команди кандидатів. “Думаю, що результати цих місцевих виборів багато кого здивують. У нас є всі можливості отримати ряд знакових перемог наших кандидатів”, – переконаний Михайло Талпа.