Повідомлення про проведення Конференції Миколаївської територіальної організації партії “Європейська Солідарність”

Повідомлення для засобів масової інформації про проведення Конференції  МИКОЛАЇВСЬКОЮ ТЕРИТОРІАЛЬНОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ ПОЛІТИЧНОЇ  ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

Відповідно до частини четвертої статті 218 Виборчого кодексу України, МИКОЛАЇВСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА  ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ  ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ», повідомляє, що 18 вересня 2020 року о 13 год. 00 хв. за адресою: Миколаївська  область, місто Миколаїв, вулиця Даля, будинок 22А  відбудеться Конференція з метою висування:

  • кандидатів у депутати Миколаївської обласної ради на чергових місцевих виборах 25 жовтня 2020 року;
  • кандидатів у депутати Вознесенської районної ради, Баштанської районної ради, Миколаївської районної ради,  Первомайської районної ради, Миколаївської міської ради, Первомайської міської ради, Южноукраїнської міської ради, Вознесенської міської ради, Снігурівської міської ради, Баштанської міської ради, Новоодеської міської ради, Новобузької міської ради, депутати Очаківської міської ради, Кривоозерської селищної ради, Казанківськоїї селищної ради,  Веселинівської селищної ради, Єланецької селищної ради, Доманівської селищної ради, Братської селищної ради, Врадіївської селищної ради, Арбузинської селищної ради, Воскресенської селищної ради, Воскресенської селищної ради, Березанської селищної ради, Шевченківської сільської ради, Галицинівської сільської ради, Куцурубської сільської ради, Мішково-Погорілівської сільської ради, Мигіївської  сільської  ради, Синюхобрідської сільської ради та кандидатів на посаду Новобузького міського голови, Баштанського міського голови, Новоодеського міського голови, Первомайського міського голови, Широківського сільського голови на перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року.

Порядок акредитації представників засобів масової інформації на Конференції додається.

Додаток до рішення Ради МИКОЛАЇВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ  ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»  № 14 від «8» вересня 2020 року

ПОРЯДОК

акредитації представників засобів масової інформації

на Конференцію МИКОЛАЇВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ  ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»  з метою висування кандидатів у  депутати та кандидатів на посаду сільських, селищних, міських голів на чергових та перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року

1. Цей порядок розроблено на виконання частини четвертої статті 218 Виборчого кодексу України і визначає умови акредитації журналістів і технічних працівників засобів масової інформації на Конференції МИКОЛАЇВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ  ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ» (далі – Організація партії) з метою висування кандидатів на чергових та перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року.

Про дату, час і місце проведення Конференції з метою висування кандидатів повідомляється шляхом розміщення цієї інформації на офіційному веб-сайті МИКОЛАЇВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ  ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ» за адресою: https://mykolaiv.eurosolidarity.org/

2. Акредитація журналістів і технічних працівників засобів масової інформації (далі – Акредитація) здійснюється на добровільній основі та передбачає добросовісне виконання журналістами і технічними працівниками засобів масової інформації їх професійних обов’язків з дотриманням вимог Конституції України, законів України, інших нормативно-правових актів, норм професійної етики та моральних засад суспільства.

Акредитація здійснюється відповідальною особою Організації партії: Висоцькою Катериною Олександрівною тел.: (066)-377-79-80, Електронна адреса: mykolaivska.sekr@gmail.com шляхом включення журналістів та технічних працівників засобів масової інформації до списків акредитації.

3. Включення журналістів та технічних працівників засобів масової інформації до списків акредитації здійснюється за заявкою від редакції засобу масової інформації поданої до відповідальної особи Організації партії. До заявки додається засвідчена у встановленому порядку копія свідоцтва про реєстрацію засобу масової інформації, ПІБ, номери телефонів та електронні адреси, журналістів/технічних працівників, що направлені для висвітлення Конференції.

Заявка про акредитацію подається не пізніш як до 18 години 00 хвилин 15 вересня 2020 року.

Моментом прийняття заявки про акредитацію є фактичне отримання відповідальною особою Організації партії відповідної заявки від редакції засобу масової інформації.

5. Заявка про акредитацію, подана пізніше вказаного строку, не розглядається.

6. На підставі отриманих заявок формується список представників засобів масової інформації, акредитованих на Конференцію Організації партії.

7. Допуск журналістів та технічних працівників засобів масової інформації до місця проведення Конференції здійснюється за таких умов:

  1. Наявності прізвища представника засобів масової інформації у списку представників засобів масової інформації, акредитованих на Конференцію Організації партії;
  2. Пред’явлення дійсного редакційного посвідчення та доручення редакції на відвідування відповідної Конференції.
  3. Використання протягом зборів медичної маски та захисних рукавичок.
  4. Успішного проходження термометрії та відсутності інших ознак захворювання.