«Команда Європейської Солідарності – це менеджери та професіонали з досвідом», – Анатолій Петров

Голова Баштанської районної ради Анатолій Петров під час програми «Контраргумент» на каналі НІС ТВ відзначив професіоналізм «Європейської Солідарності», яка йде на вибори до місцевих рад.

«У нас команда, яка сьогодні йде на вибори – команда професіоналів з величезним досвідом, які знають і вміють працювати. Хотілося, щоб до районних, міських рад зайшли такі політичні сили як «Європейська Солідарність» – проукраїнська, проєвропейська», – поділився Анатолій Петров.

Голова Баштанської районної ради розповів і про успіхи роботи за останні роки. Відзначив, що злагоджена робота між фракціями, політичними силами та комунікація між ними є запорукою результату для всієї громади.

«У Баштанській районній раді 7 політичних сил, але ми з ними настільки злагоджено працювали, що за 5 років зробили майже неможливе. Разом із сільськими радами, ОТГ виділили кошти на освіту, культуру, медицину. Років 15 до цього, фактично, нічого не робилося», – наголосив Анатолій Петров.

Також він окремо відзначив, що це стало можливим завдяки реформі децентралізації, яка була започаткована командою попередньої влади.