Олена Кісельова: Нинішня державна влада перекладає свою відповідальність на місцеву владу

У телевізійній програмі «Контраргумент: Навчальний рік 2020. Пандемійний маскарад чи якісна освіта?» на телеканалі НІС-ТВ депутат Миколаївської міської ради, голова фракції «Європейської Солідарності» Олена Кісельова обґрунтувала свою думку, що нинішня державна влада виявилася нездатною вирішити питання організації навчального процесу в умовах карантину.

Депутатка підкреслила, і цю думку підтримали інші учасники програми, що нинішня державна влада обмежилася лише наданням розпоряджень органам місцевого самоврядування та залишила за собою право контролю. Фінансування державних програм та відповідальність за їх виконання в порушення законів покладено на місцеві органи влади.

Крім того, Олена Кісельова впродовж всього часу своєї депутатської діяльності опікується будинками сімейного типу та дітьми, що знаходяться у прийомних сім’ях. Тому вона наголосила, що в багатодітних сім’ях, в прийомних сім’ях, де важке матеріальне положення цих родин – досить складно налагодити відповідного рівня онлайн-навчання та забезпечити всіма необхідними засобами індивідуального захисту для відвідання школи.

«Нажаль, державні органи, які мали би цим опікуватися та розробити відповідні стандарти знаходження на карантині, станом на 1 вересня ці питання не вирішили. І все що ми робимо – це виключно на ресурсах територіальних громад та місцевого бюджету», – підкреслила Олена Кісельова.