У Миколаєві відбудеться акція на захист української мови

Активісти Миколаївського міського осередку партії «Європейська Солідарність» ініціювали проведення акції на захист української мови через можливе прийняття скандального мовного законопроекту у Верховній Раді.

Захід відбудеться 16 липня о 9-00 на Соборній площі Миколаєва, де вимагатимуть недопущення прийняття законопроекту 2362, ініційованого «слугами народу». Голова Миколаївської міської організації партії «ЄС» Олена Кісельова пояснила, що в разі прийняття запропонованих змін – у школах України буде дозволено викладання «деяких предметів» російською мовою вже з 1 вересня цього року. Також Олена Кісельова уточнила – Міністерство освіти і науки та гуманітарного комітету парламенту не підтримали таку ініціативу, однак законопроект 2362 винесуть на розгляд до сесійного залу Верховної Ради у четвер.

«Ми вимагатимемо недопущення розгляду цих відверто антиукраїнських позицій. Миколаївці чудово пам’ятають 2014 рік, коли нам намагалися нав’язати «російську весну» і тоді, об’єднавшись ми не допустили провокацій у нашому місті. Тому, запрошуємо небайдужих миколаївців долучитися до нас у цей непростий час, коли ми спостерігаємо за новими спробами реваншу», – запросила на акцію миколаївців голова міського осередку «ЄС» Олена Кісельова.