Активісти «Європейської Солідарності» у Первомайську вийшли відремонтувати дороги, які обіцяла влада

Ще на початку року відбулася зустріч громади з головою Миколаївської ОДА Олександром Стадніком, який пообіцяв містянам ремонт доріг. Проте, за пів року ситуація не змінилася –ремонту доріг первомайці так і не дочекались. Тому, самостійно закупивши необхідні матеріали, люди самотужки зробили ямковий ремонт.

Голова Первомайського міського осередку партії «Європейська Солідарність» Руслан Цимбалюк поділився, що на ремонт ями розміром у 4 м² було витрачено 1 тисячу гривень. Це відносно невеликі кошти, але активісти переконані – результат роботи протримається більше, аніж у незрозумілих виконавців міської влади.

Депутат від фракції «Європейська Солідарність» Григорій Телятник також повідомив, що направив депутатське звернення до Первомайської міської ради щодо запланованих та витрачених коштів на ремонт доріг, проте відповіді на момент проведення акції так і не отримав.

Проведення робіт у прямому ефірі зафіксувала член партії Ярослава Білоус. У коментарях вона також відзначила, що сьогодні первомайці могли переконатися – ямковий ремонт доріг не коштує тих захмарних сум, які закладаються в проекти робіт.

Також у Первомайському осередку партії «ЄС» запевнили, що покажуть результати своїх робіт через деякий час. Проте сподіваються –їх латки на дорогах триматимуться більше, аніж ті якісні дороги, яких чекають від влади.