Медики Миколаєва отримали допомогу від Фонду Порошенка

Голова Миколаївської міської організації партії «ЄС» Олена Кісельова передала захисні костюми від Фонду Порошенка для медиків ЦПМСД №5

За останній тиждень в країні фіксується збільшення кількості випадків захворювань на COVID-19 і Фонд Порошенко продовжує підтримку медпрацівників. Олена Кісельова зазначила: впродовж всього часу карантину партія на різних рівнях здійснює системну підтримку медиків. Тому, сьогодні засоби індивідуального захисту від Фонду передали і в Центр первинної медико-санітарної допомоги №5 у Миколаєві.

«Є ще багато роботи по організації протиепідемічних заходів і підтримки медичної галузі. Я вже ставила питання про необхідність звіту чиновників за витрачені кошти на боротьбу з коронавірусом у Миколаєві. Зараз багато людей перестало бачити загрозу коронавірусу, а це може призвести до непрогнозованих наслідків», – поділилася голова міського осередку партії «Європейська Солідарність» Олена Кісельова.

Керівник медичного закладу Юрчук Маргарита подякувала за надану допомогу від Фонду, оскільки сьогодні захисні костюми використовуються в щоденній роботі медиків незалежно від епідемічної ситуації.

Нагадаємо, станом на 26 червня в Миколаївській області виявлено 8 нових підтверджених випадків. Всього зареєстровано 392 підтверджених випадків COVID-19, з них працівників закладів охорони здоров’я – 57.