Активісти «Європейської Солідарності» Миколаївщини відзначили річницю безвізу в Україні

В Миколаєві активісти партії вийшли на Соборну площу, щоб відзначити третю річницю отримання Україною безвізового режиму із Європейським Союзом.

У 2017 році, завдяки зусиллям тодішнього президента Петра Порошенка, українці отримали змогу користуватися перевагами безвізу. Під час акції миколаївці поділилися власним досвідом, наскільки стало простіше відвідувати країни Європейського Союзу, маючи лише біометричний паспорт. Для підприємця Алли Ряжських безвіз – це можливість вільно відвідувати виставки, конференції міжнародного рівня та бути залученим до культурного, ділового життя. Учень однієї з шкіл Миколаєва Олександр Ліпатніков розповів про свої подорожі з однокласниками до Польщі, Німеччини, Чехії під час яких не виникало складнощів із перетином кордонів, тож всі змогли отримати новий досвід і враження.

Керівник Секретаріату Миколаївської ТОПП «Європейська Солідарність» Вікторія Переверьзєва переконана, що впровадження безвізу стало однією з найуспішніших реформ в країні за останнє десятиліття. «Зараз головне, зберегти цей здобуток, адже курс на вступ до ЄС – вибір мільйонів українців. На жаль, сьогодні вбачаю передумови до того, що загальнонаціональний вектор може змінитися. Ми зібралися на Соборній площі, щоб показати – майбутнє України має бути в Європейському Союзі» – поділилася Вікторія Вікторівна.

На завершення заходу, учасники акції символічно запустили в небо кульки – всього 27 по кількості держав-членів ЄС і ще додатково одну – із сподіваннями, що це буде Україна як наступна країна із повноправним членством у Європейському Союзі.