У Первомайську активісти “ЄС” вийшли з акцією протесту до міської ради

Первомайські активісти партії “Європейська Солідарність” продовжують привертати увагу до проблем розкрадання коштів та бездіяльності місцевої влади

Сьогодні, місцеві активісти зібралися біля Первомайської міської ради, чиновники якої знову опинилися в центрі корупційного скандалу. За інформацією Первомайської місцевої прокуратури, посадова особа міськради, разом із представником підрядника та інженером технічного нагляду незаконно привласнили 278 тис грн бюджетних коштів, виділених на будівництво спортивного майданчика зі штучним покриттям.

На думку голови Первомайської міської організації партії “Європейська Солідарність” Руслана Цимбалюка, виявлене порушення – це лише один із фактів зловживань. “Сьогодні ми бачимо повний провал та неефективність роботи – проблема доріг, водопостачання й благоустрою до цих пір залишаються невирішеними”, – також переконана активістка партії Ярослава Білоус. Тому, учасники заходу взяли з собою повітряні кульки, на яких написали ряд невиконанних обіцянкок міської влади.

Учасники акції запевнили, що будуть надалі слідкувати за розвитком подій, а за результатами обговорення буде направлено депутатське звернення від депутата міської ради фракції “Європейська Солідарність” Григорія Телятника.