Фонд Порошенка проводжує підтримку медиків на Миколаївщині – захисні костюми та пульсоксиметри передали для колективу Доманівської ЦРЛ

Сьогодні голова Миколаївської територіальної організації партії “Європейська Солідарність” Михайло Талпа разом з керівником Секретаріату МТОПП Вікторією Переверьзєвою та депутатом Миколаївської обласної ради Сергієм Чорним зустрілися з колективом центральної районної лікарні в Доманівці.

Головний лікар Лілія Гузенко повідомила, що саме в Доманівському районі було зареєстровано найбільшу кількість випадків захворювання на COVID-19 – 60 людей. Тому питання безпеки працівників для цього медичного закладу є надзвичайно важливим. Лікарі поділилися, що неодноразово чули про допомогу Фонду Порошенка для медиків по всій області і сьогодні мали змогу особисто в цьому переконатися.

Депутат Миколаївської обласної ради від фракції «Європейська Солідарність» Сергій Чорний розповів – разом з колегами по фракції одноголосно підтримували всі рішення, направлені на підтримку лікарів та медичних закладів Миколаївщини. Так, під час позачергової сесії Миколаївської обласної ради було виділено по 200 тисяч гривень на кожну центральну районну лікарню для придбання засобів індивідуального захисту.

Михайло Талпа, враховуючи загальну ситуацію в районі, додатково передав для медпрацівників захисні екрани та спеціальні маски, які були надані обласним активом партії.