Передали пульсоксиметри для медичних закладів Первомайщини

Сьогодні Первомайську міську та районну лікарні відвідали голова Миколаївської обласної організації партії “Європейська Солідарність” Михайло Талпа, де разом з керівником Секретаріату обласного осередку партії Вікторією Переверьзєвою та головою Первомайського міської організації «ЄС» Русланом Цимбалюком передали пульсоксиметри від Фонду Порошенка.

Це не перша зустріч з колективами лікарень з початку впровадження карантину. Раніше туди вже передали захисні костюми для медпрацівників разом з народним депутатом України від «Європейської Солідарності» Максимом Саврасовим.

Головний лікар Первомайської ЦРЛ Віктор Готко окремо відзначив підтримку для лікарні від Фонду Порошенка та депутатів Миколаївської обласної ради від фракції «Європейська Солідарність» впродовж всього періоду карантину. Так, Михайло Талпа направив 500 тисяч гривень, передбачених на здійснення своїх депутатських коштів, саме на Первомайську ЦРЛ, яка є однією з визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19 на Миколаївщині.

Сам Михайло Талпа поділився, що «Європейська Солідарність» змогла організувати системну підтримку лікарів та медичних закладів по всій країні зусиллями Фонду Порошенка та депутатів партії всіх рівнів. Також Талпа повідомив, що впродовж тижня планує відвідати ще ряд лікарень для передачі захисних костюмів та пульсоксиметрів.