Нардепи від «ЄВРОПЕЙСЬКОЇ СОЛІДАРНОСТІ» відвідали Миколаївщину

Впродовж тижня роботи з виборцями народні депутати Олексій Гончаренко та Максим Саврасов працюють по округах. В рамках робочого візиту вони відвідали Миколаївську область, де зустрілися з колективом підприємства Термінал UPSS та з партійним активом


Сьогодні на підприємстві працює майже 150 людей – і керівництво, і сам колектив вже багато років говорять про можливість росту. Однак, законодавчі колізії не дозволяють втілити їх плани в життя. Обговорення юридичних нюансів стало темою зустрічі з народними депутатами від «Європейської Солідарності», які запевнили, що представлятимуть інтереси працівників у стінах Верховної Ради.

photo_2020-02-25_17-12-16 photo_2020-02-25_16-51-48

Олексій Гончаренко запропонував підготувати спільні напрацювання, в які закони потрібно робити зміни, і якими ці зміни мають бути – це в результаті має сприяти позитивному вирішенню ситуації. «Ми б хотіли бачити розвиток таких підприємств, тому що це робочі місця, податки, життя. Якщо немає робочих місць, немає податків, то немає нічого», – підкреслив Олексій Гончаренко.

photo_2020-02-25_16-51-47 photo_2020-02-25_17-12-16 (2)

Максим Саврасов запевнив, що також підтримуватиме внесення всіх необхідних правок на розгляд Парламенту, адже мова йдеться про розвиток інвестиційної привабливості країни. «Сьогодні на шляху розвитку підприємства стоїть прокуратура, ДБР, і всі контролюючі органи, які розуміють, що тут є гроші, тому всіляко намагаються перешкоджати роботі та розвитку», – висловив свою думку Максим Саврасов.

photo_2020-02-25_16-51-49

Голова обласної організації ПП «Європейська Солідарність» Михайло Талпа переконаний – подальша підтримка «Терміналу UPSS» допоможе надходженню інвестицій, збільшенню робочих місць та наповненню місцевого бюджету за рахунок податків. «Якщо подібні підприємства сьогодні будуть знищуватися, то ніякого розвитку в країні не буде», – звернув увагу Михайло Талпа. За результатами зустрічі з колективом, всі озвучені питання народні обранці відпрацьовуватимуть під час пленарного тижня роботи в Раді, де потрібно буде зібрати необхідних 226 голосів для внесення законодавчих змін, яких очікує підприємство.