На партійній нараді обговорили процес реформування партії

В Миколаївській обласній організації партії «Європейська Солідарність» відбулася нарада з партійним активом, до якої долучилися народні депутати від фракції «ЄС», які перебували з робочим візитом на Миколаївщині


Звертаючись до всіх присутніх, керівник Секретаріату партії, народний депутат Максим Саврасов зазначив, що наразі закінчується процес реформування партії. Зараз важливо сконцентруватися навколо вектору руху в ЄС, НАТО, і збереження територіальної цілісної країни – з цією ідеєю сьогодні послідовно виступає лише партія «Європейська Солідарність». Також Максим Саврасов зазначив – у подальшому планується впровадження технологічно нових підходів до розбудови партії, які дозволять гуртувати прихильників партії на Миколаївщині. Також Максим Віталійович розповів про основні нюанси нового виборчого законодавства з місцевих виборів та звернув уваги на правки, які пропонуватиме фракція «ЄС».

photo_2020-02-25_16-51-49 (2)

Народний депутат Олексій Гончаренко поділився власним досвідом роботи в Одеській області. Нардеп зазначив, що зараз Миколаївська область фактично не має своїх представників в Парламенті. «Сьогодні в залі Верховної Ради місто Миколаїв не звучить, так само ніхто не говорить і про проблеми Миколаєва», – поділився Гончаренко. У свою чергу народний обранець запропонував озвучувати проблемні питання Миколаївщини з трибуни Верховної Ради, тому очікує більшої активності від місцевих представників партії. Голова обласної організації ПП «Європейська Солідарність» Михайло Талпа розповів про свою роботу. Так, окрім поточних партійних заходів, Михайло Талпа відзначив активність депутатів обласної ради, які долучаються до проведення Днів Миколаївської обласної ради. На його думку, такі виїзди в райони дають краще змогу зрозуміти їх проблеми, налагодити комунікацію з людьми, які сьогодні залишилися наодинці зі своїми питаннями без відповідей. «Вже перші наші виїзди показали, що ми відчули лише результати напрацювань попередніх років, започаткованих із 2014-2015 років реформ. Треба тримати ситуацію на контролі та встигнути опрацювати якомога більше питань, щоб за потреби встигнути прийняти зміни до облбюджету за результатами півріччя», – переконаний Талпа.

photo_2020-02-25_17-12-17 (2)

До наради також долучилася голова обласної ради Вікторія Москаленко, яка звернулася до народних депутатів і не залишила без уваги наболіле питання розпаювання земель ДП “ПЛЕМРЕПРОДУКТОР “СТЕПОВЕ” та ДП «ВИНОГРАДНА ДОЛИНА». Представники районних організацій озвучили ряд місцевих проблем, які в подальшому будуть відпрацьовуватися спільними зусиллями з депутатами та місцевими органами влади. Позицію по питанням, які не відносяться до компетенції повноважень місцевого самоврядування, народні депутати озвучуватимуть під час роботи у Верховній Раді.

photo_2020-02-25_17-12-17 (3)