Представники «Європейської Солідарності» Миколаївщини взяли участь у роботі Форуму в Одесі

Представники «Європейської Солідарності» Миколаївщини взяли участь в роботі Форуму «Конституційний процес в Україні: відкритий діалог з громадянами»


Сьогодні в Одесі зібралися активісти партій, громадського сектору, експерти та політики, щоб обговорити головні нюанси необхідності впровадження конституційної реформи в країні. Адвокат Руслан Пересунько, який долучився до панельної дискусії про хід її реалізації, відзначив, що Конституційний Суд України вже висловив свою позицію щодо певних законопроектів про внесення змін до Конституції і деякі з них визнав неконституційними. «Зараз внесення змін є не на часі, особливо в тому вигляді, як це пропонує нам  зробити нова влада. Ми отримаємо нові загрози нашої державності», – підкреслив Руслан Пересунько.
84227167_1458884257611610_8473724497935990784_nВ роботі Форуму також були активними учасники «Європейської Солідарності» від Новобужжя. Депутат Новобузької ОТГ Анна Луценко розповіла, що подібний формат роботи дозволяє якісно оцінити переваги та ризики запропонованих варіантів конституційних змін. «Головне, систематизувати результати, отримані за результатами Форуму, тим паче – такі заходи проводять по всій країні. Для мене показово, що цією проблематикою займаються народні депутати від «Європейської Солідарності». Сьогодні чітку позицію представив нардеп, однопартієць Олексій Гончаренко, який поділився думкою виборців від свого округу», – поділилася Анна Луценко.

Нагадаємо, у листопаді-грудні 2019 року публічні форуми відбулися у Львові, Житомирі, Черкасах, Запоріжжі, Києві. До обговорення долучилося щонайменше 400 учасників, серед яких місцеві активісти, експерти, науковці, лідери і активісти громадських організацій, політичних партій, представники влади, журналісти. Під час дискусій учасники запропонували своє бачення конституційного процесу та рекомендації щодо внесення змін до Конституції України, на основі яких громадські організації розроблять спільний документ.