Депутати Миколаївської обласної ради зібрались на позачергову сесію, але зняти голову облради Вікторію Москаленко не вдалося

Свою позицію відносно скликання позачергової сесії висловив з трибуни депутат Миколаївської облради від фракції «Європейська Солідарність» Михайло Талпа. «Сесію сьогодні зібрала не ініціативна група депутатів, і не Москаленко. Сесію сьогодні зібрав голова Миколаївської ОДА Стаднік. Саме він виступив ініціатором збору підписів, голосів за відставку Москаленко. Після того, як порахували, що не вистачає голосів – Стаднік дав команду не приходити на сесію», – розповів під час свого виступу Михайло Талпа.

photo_2019-11-07_14-11-37

Депутат підкреслив, що сьогодні в пріоритеті роботи всієї обласної влади мають бути господарські питання Миколаївщини, а не політичні чвари. «Ми, депутатський корпус, налаштовані на роботу. Наша фракція «Європейська Солідарність» і я – ми готові підтримувати всі рішення, програми для того, щоб в Миколаївській області робилася робота. Але виникає питання – чому політичне питання поставили попереду господарських, дорожніх, проектних, ремонтів?», – заявив Михало Талпа. Також окремо Талпа приділив увагу проблемному питанню щодо дороги М-13 – ще перед початком сесії депутат вивісив відповідний плакат з назвою дороги на Президії. «Про цю дорогу просто забули. Про Н-14, Н-11, Н-24, М-14 на Херсон пам’ятаємо, а про М-13 забули всі. Але вона є і я хочу, щоб голова адміністрації звернув на неї увагу. Тому що відмінність у цій дорозі – там не просто ями, а бетонні брили і люди вибиваються на цих бетонних брилах».

photo_2019-11-07_13-49-17 photo_2019-11-07_14-06-50

Михайло Талпа також поділився, що готовий до конструктивної роботи, але при цьому всі політичні питання мають відійти на другий бік. «Переходимо початку до господарських питань, а потім політичні. Якщо нам потрібно щось переформатувати, то давайте переформатовуватись на рівні обласної ради, щоб нами зверху не керували», – зазначив депутат обласної ради від фракції «Європейська Солідарність».