Миколаївська «Солідарна молодь» подарувала вихованцям дитбудинків поїздку до парку розваг

3 лютого для вихованців дитячих будинків Новоодеського та Веселинівського районів відбулась розважальна поїздка до Миколаївського дитячого ігрового парку. Наприкінці грудня, представники Миколаївського обласного відокремленого підрозділу громадської організації «Солідарна молодь» Євгенія Колеснік, Юлія Сторчева, Злата Осипова, Сергій Анастасов, Андрій Павлик провели конкурс творчих новорічних робіт для вихованців дитбудинків. Участь в конкурсі взяли представники Новоодеського та Веселинівського районів. Діти надіслали десятки прекрасних робіт – оригінальні картини, новорічні прикраси виготовлені руками та авторські вірші. Обрати кращі серед них було надзвичайно важко, адже в кожну річ діти вкладали всю душу. Тому було прийнято рішення відправити всіх без вийнятку учасників до дитячого парку розваг «Sky Park». За підтримки в.о. голови Миколаївської міської ради Тетяни Казакової «Молодіжці» вдалось організувати поїздку.
IMG_1067 IMG_0117 IMG_0119 IMG_1066

«Коли до нас почали надходити перші творчі доробки, ми з колегами не могли повірити, що діти це зробили власноруч. Не кожен дорослий здатен створювати такі шедеври!», – говорить голова Миколаївської «Солідарної молоді» Євгенія Колеснік.

Переможцям та номінантам конкурсу було вручено грамоти та заохочувальні призи від «Солідарності». Діти з радістю розважались на атракціонах, батутній арені та яскравих кімнатах з безліччю цікавих і розвиваючих ігор. Призові місця зайняли представники районів, з якими співпрацювала представниця “молодіжки” Юлія Сторчева.

IMG_0847 IMG_0843 IMG_0867 IMG_0958

«Дуже приємно, що райони, якими я керувала, зайняли переможні місця. Щирий дитячий сміх та слова вдячності надзвичайно надихають нашу команду «Молодіжки». Думаю, що в майбутньому ми будемо розробляти ще більше проектів, направлених на розвиток дитячої творчості та допомогу дитячим будинкам», – зазначає Юлія Сторчева.

IMG_1005 IMG_1007 IMG_1064

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*