Представники Первомайської «Солідарності» зустріли перший потяг «Запоріжжя – Львів»

«Нас ніхто ще так не зустрічав, як сьогодні у Первомайську» – сказав начальник потягу на пероні учасникам знакової для міста події – урочистої зустрічі першого потягу «Запоріжжя – Львів».

 

Первомайці урочисто зустріли потяг з оригінальним тортом, квітами, музикою та гарним настроєм і посмішками. Серед учасників зустрічі – депутати міськради від  партії БПП «Солідарність.

Знадобилось 2 роки боротьби, 3 тисячі підписів жителів Первомайська та Кропивницького, а головне − зусилля депутатів фракції «СОЛІДАРНІСТЬ» міської ради − Валерія Косовського, районної ради − Данила Кіта, активіста Анатолія Левченко та інших небайдужих. І тепер замість ділянки «Жмеринка-Шевченко-Знам’янка» поїзд буде проходити ділянкою «Жмеринка-Балта-Первомайськ-Кропивницький-Знам’янка» та з’єднає захід і схід України.

«Коли ми почали добиватись змін до руху потягів, багато людей дивились на нас із недовірою, типу «найшли на чому піаритися». Багато людей підписували петиції, проте відверто не вірили у перемогу. Але були й люди, яким відновлення руху поїздів через наше місто було необхідне, і вони повірили нам. Дуже вдячний тим, хто допомагав, і тим, хто повірив. І ми це зробили. І результат нашої праці можливо вже побачити на стенді розкладу залізничних сполучень. Як-то кажуть: «Для великої подорожі потрібен перший крок» – зазначив депутат Первомайської міської ради від «Солідарності» Валерій Косовський.

«Займаючись підготовкою до свята зустрічі «першого» потягу, я дякую долі за те, що не перестає мене дивувати. Я зустрів багато справжніх людей та зрозумів що ми справжня громада», – додає він.

IMG_3539 IMG_3543 ??????????????????????????????? IMG_3583 IMG_3600