Голова МТПО БПП «Солідарність» Михайло Талпа здійснив робочий візит до міста Новий Буг

Голова МТПО БПП «Солідарність»  Михайло Талпа зустрівся з секретарем Новобузької міської ради Павлом Чупірою, головою Новобузької РДА Сергієм Івановим, депутатами партії та обговорив нагальні питання району та участь депутатів та активістів партії в їх вирішенні.
Першочергово було розглянуто питання ремонту місцевих автошляхів. Михайло Талпа озвучив статистику, які кошти виділила область у співфінансуванні з державою.

«Початок активної роботи в питанні ремонту автошляхів залежить від співпраці депутата обласної ради, голови райради, міста. Я так зробив в 2016 році, коли зібрав свій актив, депутатів райради і привіз спеціалістів які досліджують ремонт доріг. Депутати і активісти чергували. Це дало те, що зима пройшла, а дороги залишились», – підкреслив Михайло Талпа.
img_5599

На зворотньому шляху Михайло Талпа проінспектував ремонт дороги, на яку в цьому році депутати Миколаївської обласної ради виділили кошти. За словами голови організації, цієї кількості коштів недостатньо для масштабного ремонту, тому в цьому році депутати партії БПП «Солідарність» докладуть максимум зусиль для того, щоб збільшити фінансування ремонту автошляхів області. Для цього необхідно підключити народних депутатів, які, враховуючи свої повноваження в Верховній Раді, можуть вплинути на збільшення фінансування з державного бюджету.
img_5625 img_5632