Володимир Вовк: Головне – працювати, а не робити вигляд

Представник партії БПП «Солідарність» Володимир Вовк, що нещодавно очолив Первомайський район Миколаївської області, розповів, як пройшли перші дні на новій посаді.
Своїм першочерговим завданням новий голова РДА бачить організацію командної роботи, що була майже відсутня в райадміністрації. Задля цього та задля добробуту Первомайщини Вовк готовий працювати навіть без вихідних, про що написав на власній сторінці у мережі Facebook.

Перший тиждень на новій посаді позаду! Чи було важко? Ні, не було, бо був готовий! Готовий зробити все від мене залежне, щоб людям та громаді стало краще жити у нашому районі! Перше, що мене вразило – статистика! А ще більше, так це “статисти” – робота задля роботи. Друге, це странне розуміння командної роботи! Інколи вона відсутня. Чітко розумію, що ці хвороби ми подолаємо. Подолаємо заради людей! Вже бачу тих, хто підтримує “китайську формулу” успіху держслужбовців – це 5+2!))) Не встиг у робочі дні все зробити, щє є 2 вихідних!))) Але саме головне – це працювати, а не робити вигляд. Найдорожче у кожній державі це її люди! Ми маємо пам’ятати, це завжди.

Нагадаємо, 6 червня Президент України Петро Порошенко призначив Володимира Вовка головою Первомайської районної адміністрації.
vovk_2 vovk_1