В селі Михайло-Ларине відбулось Храмове свято

У День Святого Духа  православна громада села Михайло-Ларине відзначила храмове свято. Віряни зібрались у церкві, щоб взяти участь у Службі Божій та привітати один одного з Трійцею і престольним святом. Святкову Літургію відслужили настоятель храму о. Сергій та  священики УПЦ КП  з Вітовського і Снігурівського районів.
xramove-svyato-2Особисте запрошення на храмове свято отримала й депутат обласної ради Надія Іванова. Депутат вже давно опікується Михайло-Ларинським храмом, надає матеріальну підтримку, за необхідністю допомагає у придбанні церковного приладдя,  взимку подарувала обігрівач, сприяє у проведенні ремонтних робіт.
Надія Іванова взяла участь у богослужінні, а опісля Літургії і проповіді привітала мешканців села з Трійцею, побажала благословення Божого, порозуміння, миру та злагоди:

«Єдині у Вірі – єдині у діях і помислах, у вмінні і бажанні жити та трудитись на спільне благо. Тож я бажаю вам, дорогі брати і сестри цієї єдності. І тоді ваша громада буде успішною та заможною. Тоді ви спільно зможете вирішувати всі нагальні питання рідного села. А я вам у цьому допомагатиму».

Раніше заступник голови Миколаївської облради, представник партії БПП «Солідарність» Іван Кухта подарував цінні християнські реліквії для храмів Української православної церкви у Снігурівці.