В районах Миколаївщини члени «Солідарності» посадили зі школярами квіти та організували для мешканців показ історичної кінострічки

В районах Миколаївщини партійці МТОП БПП на честь свята Перемоги організували для мешканців концерти, показали історичну кінострічку та завітали до ветеранів війни.
У середу, 3 травня в Баштанці голова районної ветеранської організації Лідія Андрєєва, депутат міської ради від БПП, голова міської ветеранської організації Ганна Зюзько привітали з 90-річним ювілеєм жительку Трибрат Олександру Григорівну, вручили квіти та цінний подарунок.
У четвер, 4 травня в Казанці в районному будинку культури пройшли святкові заходи.
З однопартійцями та активістами зі святом Перемоги мешканців привітала голова Казанківської районної організації БПП «Солідарність» Людмила Ламонова. Партійці подарували учасникам  художньої самодіяльності повітряні кульки.
1-travnya
Того ж дня Людмила Ламонова взяла участь  у заході з вшанування пам’яті жертв Другої Світової війни  та майстер-класі з виготовлення маків – символу Дня пам`яті та примирення.
kazankivskij-majster-klas_maki_1 kazankivskij-majster-klas_maki_2 kazankivskijttmajster-klas_maki_3
У Казанківському професійному аграрному ліцеї партійці організували показ історичного фільму про героїв Другої світової війни, які визволяли Казанку та Казанківський район від фашистських загарбників.
Пізніше в Казанці пройшла свічкова хода до меморіального комплексу загиблим солдатам у Другій світовій війні.
У районному заході взяли участь керівництво району, голова  Казанківської районної ради Василь Коніщук, голова Казанківської районної організації БПП Людмила Ламонова, члени  партії, активісти, молодь.
До підніжжя пам’ятника загиблим відбулося покладання квітів. По завершенню проведено молебень за загиблими у Другій світовій війні та учасниками АТО.
9travnya kazankivskij-ni-pokinutim-mogilam_3
4 травня з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення в Березнегуватському   професійному  ліцеї відбувся захід–реквієм під гаслом «Пам’ятаємо. Перемагаємо», після якої до присутніх звернулась голова Березнегуватського  районного партійного осередку Вікторія Доценко. Потім провела  майстер-клас  з виготовлення маків для  вихованців  Березнегуватського професійного ліцею. Організатором заходу став  районний осередок партії БПП «Солідарність».
Захід завершився  фото на пам’ять та врученням продукції з символікою партії БПП «Солідарність».
20170504_100347 20170504_105426 20170504_112255 20170504_112621 img_4521
У Березнегуватському району залишилось всього троє ветеранів, учасників  Великої Вітчизняної війни.
Вікторія Доценко на знак пошани вручила ветеранам матеріальну допомогу.
img_4534 img_4539 img_4542
У Березанці на площі перед районним будинком культури пройшло масове святкування Дня Солідарності трудящих. У програмі заходу були виступи співаків та ансамблів Березанського району.
img_6798-1 img_6870-1
В Очакові на передодні Дня Перемоги голова міської та районної організації БПП «Солідарність» Олег Дорожкін, керівник громадської приймальні Олена Левенда та голова громадської Очаківської організації ветеранів Миколаївської області Віталій Мись завітали до ветеранів Великої Вітчизняної війни, інвалідів І-ої групи: Скринніка Андрія Івановича, Левенцова Анатолія Андрійовича та Кубишкіна Миколи Івановича.
img_0367
Від імені народного депутата України від БПП «Солідарність» Бориса Козиря привітали ветеранів війни, подякували їм від його імені за Перемогу та вручили подарунки у вигляді продуктових наборів.
dsc_0198
У Веселинівському районі  також були проведені майстер-класи з виготовлення червоного маку, який партійці роздавали мешканцям району.
izobrazhenie-089 izobrazhenie-092 izobrazhenie-105
Партійці Братського району також особисто привітали ветеранів.
img_1220 img_1212 img_1204 img_1187
В Вознесенському районі партійці навідались до Олександрівської школи і разом з учнями на території ЗОШ посадили квіти.
Після школярі поклали вінок до пам’ятника Скорботній матері та відвідали ветерана Другої світової війни Олександра Турт. Крім того учні допомогли йому по господарству.
В Вознесенську в День перемоги над нацизмом голова партійної районної організації Юрій Єлиневський взяв на себе ініціативу привітати ветеранів Вітчизняної війни квітами та подарунками.
5 100_5399 100_5402 100_5410 100_5411
Раніше до свята Перемоги в Кривому Озері партійці БПП провели концерт духового оркестру.
 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*