В Кривому Озері партія «Солідарність» поклала квіти до підніжжя пам'ятника Загиблому солдату та провела концерт до свята Перемоги

До свята Перемоги в Кривому Озері партійці БПП провели концерт духового оркестру.
У понеділок, 8 травня кривоозерці зібралися в Парку Слави, що в центрі селища, щоб вшанувати  тих, кому не судилося повернутися з фронтів минулих і сучасних –  полеглих на полях Другої світової та під час АТО.
Зі словами глибокої вдячності до ветеранів війни, усіх, хто бився на фронтах Другої світової війни, витримав роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав із руїн і відроджував рідний край звернулися голова районної державної адміністрації Олексій Мірошниченко, голова районної ради  від БПП «Солідарність» Олександр Козерецький та голова районної ради ветеранів війни та праці Юлія Білковська. Промовці згадали про події нинішньої доби, коли незалежній Україні доводиться боротися за свободу, відстоювати власні рубежі, втрачати вірних синів.
Хвилиною мовчання велелюдне зібрання вшанувало пам’ять всіх загиблих в роки Другої світової війни та на сході нашої країни.
Вдячні нащадки подарували ветеранам букети весняних квітів. Вінки, квіти та гірлянда лягли і до підніжжя пам’ятника Загиблому солдату. В заході також взяли участь депутати обласної, районної  та селищної рад від БПП «Солідарність».
Захід продовжився концертом під звуки духового оркестру, а ветеранів та усіх бажаючих пригощали солдатською кашею.
dscn4069 dscn4073 dscn6006 dscn6039 p70508-092921 dscn6032
Захід пройшов за підтримки депутатів Миколаївської обласної ради від БПП «Солідарність» Сергія Наказенка та Олександра Фіцури.
Раніше в Чаусівському НВК № 1 відбулася презентація книги «Память, которой не будет конца» та зустріч з її автором Євгенією Зінов’євою, матір’ю загиблого офіцера в Афганістані Олексія Зінов’єва.