Партійці Первомайського району на честь Дня Перемоги організували презентацію військової книги і майстер-клас з виготовлення червоних маків

В Чаусівському НВК № 1 відбулася презентація книги «Память, которой не будет конца» та зустріч з її автором Євгенією Зінов’євою, матір’ю загиблого офіцера в Афганістані Олексія Зінов’єва.
20170505_113018Захід відбувся у п’ятницю, 5 травня за підтримки голови БПП «Солідарність» Первомайського району Лариси Позняк. Мета заходу – патріотичне виховання підростаючого покоління, любов до рідної землі, шанобливе ставлення до воїнів-інтернаціоналістів, ветеранів Другої світової війни, бійців АТО, усіх, кому довелося пройти крізь горнило війни.
У заході взяло участь понад 100 чоловік, серед яких вчителі та учні школи, ветеран Другої світової війни, воїни-інтернаціоналісти, бійці АТО, мати загиблого бійця в АТО, волонтери.
20170505_140544Голова БПП «Солідарність» Первомайського району Лариса Позняк, бійці АТО та друзі загиблого в АТО воїна Максима Сенкевича побували на могилі загиблого, вшанували пам’ять та поклали квіти, висловили слова підтримки, вдячності за виховання сина, справжнього героя його матері Наталі Головацькій.
У суботу, 6 травня за підтримки депутата Первомайського району БПП «Солідарність», голови Центру допомоги АТО Олександра Грищенка, голови БПП «Солідарність» Первомайського району Лариси Позняк відбувся майстер-клас з виготовлення квітки пам’яті – червоних маків в рамках акції «Ми пам’ятаємо. Перемагаємо!».
У заході взяли участь усі бажаючі жителі міста Первомайська та району – 170 осіб, серед яких діти та дорослі, сім’ї бійців АТО.
20170506_112401 20170506_115117-1 20170506_120223 20170506_132059
Була представлена концертна програма за участю вихованців Первомайського ДЮЦНВ та малят дитячого дошкільного закладу №1. Найактивнішим майстрам з виготовлення маків представники БПП «Солідарність» вручили корисні подарунки.
Також у Первомайську відбулись урочиста хода через живий коридор із жителів та гостей міста, мітинг-реквієм у Сквері Перемоги, покладання квітів до Вічного вогню, незабутня концертна та розважальна програми на площі, у сквері, у Центральному парку, в усіх мікрорайонах Первомайська.
Депутат  міської ради від фракції «Солідарність» Валерій Косовський та член виконкому міськради активіст команди «Солідарність» Руслан Цимбалюк відвідали ветеранів Другої світової війни. Їх залишилося у місті всього лише близько 30 осіб.
В завершенні партійці поклали квіти до братської могили 33 захисників міста та  до Хреста загиблим полякам.
1 2 3 4
У центральному парку за підтримки партійців Первомайська була висаджена алея сакур.
В акції взяли участь депутати міської ради, активісти та спортсмени первомайської федерації кіокушин карате.
gg
Раніше напередодні Дня Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні депутат Миколаївської облради від БПП Надія Іванова підтримала проведення святкового обласного футбольного турніру Воскресенської об’єднаної територіальної громади

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*