У Новобогданівці Миколаївського району на честь свята 9-ого травня відкрили реконструйований парк Перемоги

У Новобогданівці Миколаївського району на честь 72-ої річниці з Дня Перемоги над нацизмом відкрили парк Перемоги.
Урочистий захід за участю керівництва району пройшло у вівторок, 9 травня.
Більше 300 жителів Новобогданівки прийшли покласти квіти до пам’ятника полеглим учасникам Другої Світової війни і вшанувати їх пам’ять.
Для всіх присутніх була організована концертна програма, в ході якої отримали подячні листи громадські діячі, волонтери та депутати Миколаївської райради.

«Наше завдання зберегти історію подвигів наших дідів і передати її наступному поколінню. Ми боржники перед тими, хто зміг захистити Україну від небезпечного ворога … Парк Перемоги, який ви будували і облагороджували своїми руками, буде для вас особливим місцем, де ви зможете віддати шану нашим предкам», – привітав зі святом Перемоги голова Миколаївської районної ради Юрій Піньковий.

Представник Миколаївської територіальної організації партії БПП «Солідарність» Руслан Пересунько згадав подвиги військової історії всіх часів:

«Нехай у ваших домівках панують доброта, тепло, гармонія, благополуччя. Поки ми пам’ятаємо, ми живемо. Наші прадіди загинули, захищаючи нас. Зараз на сході гинуть наші друзі і брати. Слава військовим Червоної армії. Слава партизанам, учасникам підпільного руху, учасникам визвольних змагань. Слава військовослужбовцям Збройних сил України, Нацгвардії. Слава і вічна пам’ять».

img_0774 img_0787 img_0792 img_0802 img_0815 img_0817 img_0836 img_0828 img_0858 img_0850 img_0848 img_0842
Як розповів депутат Миколаївської районної ради від фракції БПП Максим Корнієнко (який став ініціатором проекту паркової зони), реконструкція парку Перемоги тривала протягом одного року (з 4 квітня 2016 року):

«На цьому місці раніше були непрохідні хащі трави, гора сміття, пасовище для кіз. Виникла ідея створити краудфандінговий проект. Парк був реконструйований і відкритий за рахунок благодійних (колективних) внесків. Був написаний грантовий проект на 100 тисяч гривень на БО «Фонд родини Нечитайло». Ми пройшли конкурсний відбір і виграли тендер. За проектною кошторисною документацією бюджет парку складає 800 тисяч гривень. Жителі ОТГ погодилися допомогти провести ремонтні роботи безкоштовно. У нас унікальна громада, і я вірю в неї».

Проект парку Перемоги був реалізований також за підтримки Миколаївського штабу БПП «Солідарність».
Максим Корнієнко зазначив, що раніше вже була проведена благодійна акція «Дерево від сім’ї», за допомогою якої вдалося зібрати 21 тисячу гривень для озеленення парку. Кожна сім’я мала можливість купити дерево за прайсовою ціною, сім’ї самі вибирали місце для висадки свого дерева.
Депутат від фракції БПП розповів, що в планах створити соціальне підприємство, робота якого буде спрямована на програму розвитку для дітей, що живуть в селі:

«Існують міжнародні донорські організації, які виділяють фінанси на створення соціальних підприємств, які 50% свого прибутку пускають на потреби громади, а решту 50% – на розвиток підприємства. Так ось 50% ми б хотіли направити на програму розвитку для дітей, що живуть в селі. І хочемо створити кондитерський дім високого рівня. Проект ще зовсім «сирий», як мінімум рік потрібно над ним працювати».

На заході також був присутній заступник голови Миколаївської районної ради, представник БПП Ігор Мухарський.
img_0876 img_0889 img_0926 img_0938   img_0985 img_1005 img_1035 img_1038 img_1042 img_1073 img_1090 img_1099 img_1102 img_1110 img_1115 img_0916
Раніше за ініціативи МТОП БПП «Солідарність» до Дня пам’яті і примирення в Миколаєві пройшов майстер-клас з виготовлення маків для дітей і городян.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*