У районах Миколаївщини партійці провели ряд військово-спортивних змагань та нагородили грамотами видатних ветеранів

У Доманівському районному Будинку культури відбулося  спортивне свято «Олімпійський резерв Доманівщини».
У п’ятницю, 7 квітня під час свята було нагороджено 180 спортсменів району  різних поколінь. Концертну програму підготували учні Доманівського РНВК.
У святі брали участь воїни-афганці,воїни-учасники АТО,ветерани спорту.
На заході були присутні начальник відділу фізкультури та спорту Миколаївської облдержадміністрації Олександр Садовський, голова федерації футболу району Віктор Власюк, депутат обласної ради від БПП Сергій Чорний, начальник відділу освіти райдержадміністрації Валентин Білецький, голова Доманівської райради Віталій Богдан.
Спонсорами заходу є Асоціація сільгосптоваровиробників та підприємців Доманівського району
Солодощі для свята і грамоти надала Миколаївська БПП «Солідарність» та депутати райради від БПП Віктор Власюк, Сергій Бесараб, Олександра Сохань.
dsc_0056 dsc_0060 dsc_0080 dsc_0145 dsc_0316 dsc_0369 dsc_0394 dsc_0201
В Березнегуватському районі 7 квітня до Всесвітнього Дня здоров’я відбувся марафонський пробіг  «Допоможемо разом».  В ньому взяло участь 105 учасників.
Партійці БПП зробили благодійний внесок та також приєдналися до участі  у благодійному районному  марафоні.
Перше місце в категорії «Жінки старші 18 років» виборола голова районного партійного осередку БПП Вікторія Доценко.
Всього було зібрано 3 тисячі 650 гривень, кошти передано районній лікарні для придбання апарату штучного дихання.
img_4032 img_4035 img_4046 img_4054 img_4055-1 img_4057-1
У суботу, 8 квітня в Новій Одесі з метою активізації патріотичного виховання молоді, пропаганди здорового способу життя та до Всесвітнього дня здоров’я  в рамках районної військово-спортивної спартакіади відбулися змагання з елементами військово-прикладного семиборства.
Захід ініціювали та провели Новоодеський районний відділ освіти за сприяння Нооводеської районної партії БПП.  Загалом участь взяли 11 команд, по 5 учасників у кожній.
На команди чекали: естафета 4 по 100м, перевірка влучності в стрільбі з пневматичної гвинтівки, стрибки в довжину з місця,  метання гранати, підтягування на перекладині, спринт 100 метрів та подолання дистанції в 1000 метрів.
Завершилися змагання нагородженням команд дипломами відділу освіти, сувенірними  подарунками від БПП «Солідарність» та цінними призами (спортивний інвентар).

«Позитивні емоції та азарт серед учасників панували протягом усього змагання. Глядачі також не залишились байдужими, оскільки змагання такого формату є досить видовищні та захопливими. Проведення таких змагань є досить важливим, оскільки вони стимулюють вдосконалювати молодь свій  рівень фізичної підготовки», – зазначила Олена Хлівна-Андреєва, голова нооводеської районної організації БПП.

Військово-спортивні багатоборства –  це один з найбільш привабливих видів спорту як для молоді так і для представників Збройних Сил і Національної Гвардії, він завжди викликав і  викликає жвавий інтерес  у допризовної молоді Новоодеського  району .
semibors-2 semibors1 semiborst-5 semiborst-7
Раніше 31 березня – 2 квітня в Миколаївському обласному Центрі туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді  вперше запрацювала  школа «Патріот» для вихованців гуртків військово-патріотичного напряму.
За сприяння Новоодеської районної БПП в її роботі взяли участь юні патріоти з Новоодеського  району – а саме команда Новоодеської ЗОШ №1 (керівник  команди – голова Новоодеської районної організації БПП  Олена Хлівна-Андреєва).
Також учасниками школи стали  вихованці  Баштанського, Новобузького, Миколаївського, Вознесенського, Березанського, Очаківського, Снігурівського районів та міста Миколаєва.

«Не дивлячись на те, що заняття в  школі тривали лише три дні, це був такий собі специфічний  курс молодого бійця, насичений майстер-класами, заняттями з практичної підготовки, конкурсами та спортивними змаганнями  і військовими  випробовуваннями», – зазначила Олена  Хлівна-Андреєва.

Протягом всіх  днів з учасниками школи працював інструктор Товариства сприяння обороні України Леонід Алмін. Під його керівництвом проходили заняття зі стрільби. Юні стрільці  Новоодеського району посіли почесне третє місце  в командних змаганнях з пневматичної зброї, поступившись миколаївцям і баштанцям.
На високому професійному рівні проходили практичні  заняття під керівництвом інструкторів Центру тактико-спеціальної підготовки «Булат». Саме вони отримали найбільш  схвальні відгуки як  учасників школи, так і у керівників делегацій. Вогнева підготовка, основи самозахисту при зустрічі з агресивно налаштованими людьми, дії при виявленні вибухонебезпечних предметів, навички тактичної медицини.
Вихованці Новоодеської ЗОШ№1 самостійно запросили інструктора центру «Булат» до Нової Одеси для навчання з медико-санітарної підготовки.
Парамедик  аварійно-рятувального загону спеціального призначення Андрій Фролов навчив підлітків робити штучне дихання та непрямий масаж серця на манекені, розповів про симптоми втрати свідомості у постраждалого, акцентував увагу на тому, що необхідно пам’ятати про особисті правила безпеки при цьому. Новоодесити  всі як один виконали  поставлені завдання з врятування людини, а  після такого практикуму – впевнені, що у разі виникнення ситуації, коли буде необхідна їхня допомога,  не розгубляться і використають здобуті знання.  Насичено та емоційно Бузькі силовики  пройшли випробування  сучасного бойового мистецтва «Козацький грай».
Для майбутнього воїна-захисника дуже важливими є володіння навичками орієнтування на місцевості, вміння «читати» карту, в’язати вузли та долати природні перешкоди. За такими напрямами провели для присутніх майстер-класи на місцевості педагоги-професіонали Миколаївського обласного Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді.
patr-2 OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA patriot-3 patriot-4 patriot5
В рамках школи «Патріот» відбувся ще один  знаковий захід – зустріч з  людьми, що є справжнім взірцем для теперішнього покоління – воїнами-учасниками АТО.
На зустрічі юні патріоти передали для 79-ої десантно-штурмової бригади символічний прапор першої школи «Патріот» з побажаннями від присутніх, та вірою в те, що він буде оберегом для всіх захисників.
Раніше депутати та члени МТОП БПП організовували для дітей Миколаївської області різноманітні заходи – відвідування цирку та вистав мистецтв, спортивні марафони.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*