Депутати від БПП допомогли в організації Тижня дитячого читання в Братському районі

Депутати Братської районної ради від партії БПП «Солідарність» Віктор Степанов та Ігор Паладій виступили спонсорами освітньо-просвітницького заходу Тиждень дитячого читання-2017, який проходить під гаслом «Нині свято читання – всім на здивування».
Організаторами заходу, який відбувся у четвер, 23 березня, є Миколаївська обласна дитяча бібліотека імені В. Лягіна та Братська центральна районна бібліотека для дітей.
image-2 sam_1411
Метою заходу є формування читацької культури, стимулювання інтересу до читання, підвищення інтелектуального та духовного потенціалу учнів, посилення ролі книги в освітньому процесі.

«До нас звернулися представники районної дитячої бібліотеки з проханням про фінансову допомогу. Ми не могли відмовити, тому що мова йде про дітей та підвищення рівня дитячої освіти. Над цим треба працювати, особливо беручи до уваги, що останні 5-10 років молоде покоління все менше цікавиться якісною літературою та книгами взагалі. Велика кількість нових видів розваг, деякі з яких доволі сумнівні, роблять свою справу: гаджети та комп’ютерні ігри відривають дітей від книг. Потрібно працювати над популяризацією книги та читання», – підкреслив Віктор Степанов.

Нагадаємо, раніше у Березнегуватській ЗОШ І-ІІІ ступенів до  Всесвітнього дня поезії районним осередком партії БПП «Солідарність»  був проведений конкурс авторських віршів «Юне слово».

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*