Депутат фракції БПП надав благодійну допомогу обласній інфекційній лікарні

Депутат Миколаївської міської ради від фракції БПП Ігор Концевой надав благодійну допомогу обласній інфекційній лікарні.
Колектив лікарні розповів, що медичний заклад потребує морозильні камери для продуктів харчування – фруктів, овочів, м`ясних виробів.
За словами персоналу лікарні, пацієнти, які знаходяться на лікуванні, повинні дотримуватися суворих дієт для швидкого одужання. Лікарня декілька місяців працювала без морозильної камери, працівникам медичного закладу доводилось щодня замовляти у постачальників м`ясні вироби, тому що продукти псувались, для цього витрачались великі кошти. Для лікарні таке витрачання грошей є не підйомним.
Зараз на лікуванні в обласній інфекційній клініці знаходиться 15 пацієнтів, але медичні працівники запевняють, що це не мала кількість хворих, тому що кожен з них потребує індивідуальної реабілітації та харчування.
Персонал лікарні розповів, що Ігор Концевой, коли дізнався, про проблему клініки, одразу зв’язався з працівниками та вже через декілька днів доставив камеру.

«Лікарні – це першочергові заклади, куди ми повинні вкладати кошти, тому що ніхто з нас та наших рідних не застрахований від захворювань та нещасних випадків», – зазначив депутат Ігор Концевой.

img_7623 img_7629 img_7634 img_7652 img_7678 img_7714  img_7764 img_7782img_7636 img_7737img_7680
Медичний персонал запевняє, що в обласному бюджеті не заплановано коштів на потреби інфекційної лікарні, крім того приміщення медичного закладу потребує термінового капітального ремонту.
img_7741 img_7748img_7740
Тому колектив лікарні налаштований звертатись до керівництва області та обласного управління здоров`я з проханням виділити кошти на закупівлю медичних апаратів, ремонт реанімаційного відділення та лабораторії.
Раніше волонтер та перша леді держави Марина Порошенко передала до Миколаївської обласної дитячої лікарні медикаменти.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*