Сергій Танасов: «Питання про передачу 16 земельних ділянок в приватну власність в Коблево розглядатиме прокурор області»

Голова Березанської райдержадміністрації Сергій Танасов та депутати райради звернуться до прокурора Миколаївської області Тараса Дунаса з вимогою скасувати рішення про продаж 16 ділянок землі в курортній зоні Коблево у приватну власність.
Про це стало відомо під час сесії Березанської райради у четвер, 2 березня.
Сергій Танасов аргументував таке рішення питанням екологічної безпеки узбережжя.

«Через землі, які намагаються продати у приватну власність, проходить водонапірний колектор КП «Причорномор’я». Він тягнеться до баз відпочинку. Якщо там виникне якась аварія, узбережжя опиниться під загрозою, тому що власник ділянки може не пустити здійснювати ремонтні роботи на своїй приватній території. Навіщо нам таке треба, особливо у курортний період, коли на базах будуть знаходитися сотні відпочиваючих? Тому треба, щоб це питання розглядали в прокуратурі», – переконаний Сергій Танасов.

Голова РДА та депутати райради більшістю голосів (21 голос) прийняли рішення звернутися до прокурора Миколаївської області Тараса Дунаса з вимогою провести перевірку щодо законності відведення у приватну власність земельних ділянок в зоні відпочинку Коблево, через які проходить магістраль каналізаційного колектору КП «Причорномор’я».
Зазначимо також, що у серпні 2016 року керівник КП ДОЗ «Причорномор’я» Сергій Юренко вже направляв звернення до прокуратури з проханням розглянути це питання.
Нагадаємо, раніше  Сергій Танасов  та депутати Березанської райради зберегли КП ДОЗ «Причорномор’я» на балансі району.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*