Сергій Танасов виступив проти передачі КП «Причорномор’я» на баланс Коблевської громади

Голова Березанської райдержадміністрації Сергій Танасов  та депутати райради зберегли КП ДОЗ «Причорномор’я» на балансі району.
Таке рішення депутати та голова РДА прийняли під час чергової сесії Березанської райради у четвер, 2 березня.
Голова Коблевської ОТГ Володимир Панич звернувся до депутатів районної ради з пропозицією передати майно КП ДОЗ «Причорномор’я» у власність громади. Своє прохання він мотивував тим, що потужності підприємства знаходяться на території ОТГ: очисні споруди, насосні станції, полігон твердих побутових відходів та інше.  Зараз КП перебуває на балансі районної адміністрації.
Проти передачі майна «Причорномор’я» на баланс Коблевської громади виступили голова Березанської РДА Сергій Танасов та депутати районної ради. За передачу «Причорномор’я» на баланс Коблевської ОТГ висловилися лише представники ВО «Батьківщини» та ВО «Укроп», проте вони залишилися в меншості. img_6605
Сергій Танасов пояснив, що передача майна підприємства під контроль Паничу призведе до збитковості КП через свавілля голови громади. Приклади цього «кіборг» також навів.

«Зараз КП «Причорномор’я» найбільш прибуткове підприємство району. Я впевнений, якщо контроль над майном візьме Панич, воно через деякий час стане збитковим. А тепер уявіть собі, що буде, якщо на території громади виникне якась ситуація аварійного характеру, як це було минулого літа. В Коблево був прорив труби, який загрожував курортній зоні, і цю проблему екстрено ліквідовував не Панич, а я разом з Юренко (керівник КП «Причорноморя» – ред.). Панич тоді заявив, що він на лікарняному, а потім взагалі вимкнув телефон та усунувся від вирішення проблеми на території його сільради! І тепер він хоче майно «Причорномор’я»?! Він тільки землю там вміє роздавати направо та наліво. З такими соратниками і ворогів не треба», – обурювався Танасов.

Думку Танасова також підтримали депутати, підкресливши, що Коблевська ОТГ знаходиться на території району та іронічно зауважили, що дана громада не є «автономною республікою». До того ж у Коблевської громади поки що відсутній генплан.
18 голосів депутатів (абсолютна більшість) не дозволили передати майно КП ДОЗ «Причорномор’я» на баланс Коблевської громади.
Нагадаємо, раніше Сергій Танасов підтримав ідею створення Березанської ОТГ.