Депутати від БПП у Миколаївській міськраді виступили за підвищення кошторисної заробітної плати для будівельників

Фракція БПП «Солідарність» у Миколаївській міській раді проголосувала за підвищення кошторисної заробітної плати на поточний рік при визначенні вартості будівництва об’єктів які фінансуються з міського бюджету. Тепер заробітна плата становитиме 5200 гривень.
Таке рішення було прийняте в четвер, 23 лютого, під час другого пленарного засідання 16-ї сесії Миколаївської міської ради.
??????????
Депутати прийняли дане рішення на основі наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 20 жовтня 2016 року.
Голова фракції БПП «Солідарність» у міськраді Володимир Криленко назвав підвищення заробітної плати будівельникам об’єктивною необхідністю та вимогою часу.

«Це об’єктивна необхідність і ніяк інакше. По-перше, тому що з 1 січня 2017 року мінімальна заробітна плата була підвищена. Це не означає, що всі кошториси тепер мають бути змінені, але ті, які були затверджені зовсім нещодавно або знаходяться на стадії розробки, зрозуміло, що будуть переглянуті.  Міністерство регіонального розвитку та кабмін поклали виконання цієї постанови на місцеві ради. Тож ми виконуємо те, чого вимагає час. У Харкові, Вінниці та інших регіонах кошторисна заробітна плата також вже була підвищена», – підкреслив Криленко.

Контроль за виконанням даного рішення покладений на міського голову Миколаєва Олександра Сєнкевича та профільну депутатську комісію.