Районні осередки партії «БПП «Солідарність» доставили ще кілька гуманітарних вантажів до Авдіївки

Районні осередки організації партії «БПП «Солідарність» продовжують збирати гуманітарну допомогу для мирних мешканців Авдіївки та українських військових.
За підтримки та ініціативи «БПП «Солідарність» Кривоозерського району було організовано збір гуманітарної допомоги жителям Авдіївки, що постраждали внаслідок обстрілів бойовиків.
??????????У суботу, 4 лютого було зібрано чимало продуктів харчування, електрообігрівачів, засобів гігієни, білизни, шкарпеток, миючих засобів та багато теплих речей  для дітей та дорослих. Гуманітарний груз було відправлено до міста Миколаєва для подальшої його доставки до Авдіївки.
До формування вантажу долучились депутати від БПП «Солідарність» таких сільських рад як Очеретнянська – Валентина Наказенко, Кривоозерська селищна – Ольга Козерецька, Людмила Малигіна, Кривоозерська районна рада – Олександр Козерецький, Марія Костякіна, Юрій Крохмаль, Людмила Бабур, Володимир Чабан, Раїса Лотоцька, Раїса Крохмалюк, Анатолій Бурятинський, голова організації партії БПП «Солідарність» в Кривоозерському районі Ігор Вуйко.
Дизпаливо для доставки гуманітарного вантажу надали Кривоозерська районна рада та  ФОП «Фіцура О.» – депутат Миколаівської обласної ради від БПП «Солідарність».
Акція по збору гуманітарної допомоги в Кривоозерському районі продовжується.
image00Раніше 3 лютого депутати Первомайської міської ради доставили продукти харчування до шкіл Луганської області.
Депутати міськради вже тривалий час співпрацюють з місцевими волонтерами. Ось і цього разу вони не могли залишатися осторонь і відгукнулися на заклик ГО “Майдан Південь”.

«Ситуація, яка склалася на сході України, не дає право залишатись осторонь і робити вигляд, що нас це не стосується», – говорять партійці.

До формування вантажу долучились депутати Первомайської міської ради та голова фракції БПП «Солідарність» Володимир Вовк.
Раніше члени МТОП БПП «Солідарність» В’ячеслав Сімченко та Сергій Бурковець за особистої ініціативи передали гуманітарну допомогу миколаївським морським піхотинцям в зоні антитерористичної операції.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*