Члени БПП «Солідарність» та волонтери Миколаївського району знову збирають гуманітарку для воїнів ЗСУ

Члени Миколаївської районної організації партії БПП «Солідарність» спільно з волонтерами найближчим часом здійснять поїздку в зону проведення АТО. Активісти планують доставити гуманітарний вантаж на позиції українських військ в районі Авдіївки. Поїздка планувалася ще на початку січня, проте у зв’язку з загостренням ситуації на фронті в останні дні місяця, актуальність маршруту значно виросла.
Ініціаторами поїздки на передову є депутат Миколаївської районної ради від БПП «Солідарність» Ігор Мухарський та волонтери центру «Перевізник» на чолі з Сергієм Протченко.

«Ми плануємо відвідати позиції наших десантників та бійців спецпризначення поблизу Авдіївки, де ворог веде вогонь з великокаліберної артилерії. Повеземо те, що завжди необхідно на передовій в умовах зимової війни: медикаменти, теплі речі, продукти харчування, бензин, дрова та бензопили», – розповів Ігор Мухарський, який вже не перший рік займається волонтерською діяльністю.

Збір гуманітарної допомоги українським військовослужбовцям продовжиться до п’ятниці, 3 лютого. Закликаємо усіх небайдужих долучитися до благородної справи допомоги воїнам на передовій.