Новоодеська РОП БПП «Солідарність» ініціювала відправку гуманітарки українським воїнам на Донбасі

Члени Новоодеської районної організації партії БПП «Солідарність» організували відправлення чергового гуманітарного вантажу для українських військовослужбовців в зоні проведення АТО. Цього разу гуманітарку отримали воїни ЗСУ, позиції яких розташовані поблизу Краматорська.
Гуманітарний вантаж був відправлений у неділю, 29 січня.
Окрім волонтерів та членів організації партії БПП «Солідарність» у Новій Одесі участь у зборі гуманітарної допомоги взяли представники районної та міської адміністрації, учні середніх навчальних закладів, працівники районного будинку культури та настоятелі храмів району.
Як завжди, для бійців на передовій волонтери зібрали продукти харчування, мінеральну воду, засоби особистої гігієни, теплу білизну, медикаменти, ікони та молитовники, а учні шкіл передали саморобні обереги та патріотичні малюнки.
kramator3  kram5
На передову вантаж супроводжував особисто голова фракції БПП «Солідарність» у Новоодеській районній раді Євген Вербін. Також  цього разу  у прифронтову зону вирушили   працівники районного будинку культури Наталія  Чебан, Надія Бойченко, Олександр Зайченко, Ганна Доліновська та Олександр Файзулін, які підготували для воїнів концертну програму.
Нагадаємо, раніше волонтери з Березнегуватського району здійснили чергову поїздку в зону проведення антитерористичної операції на Донбасі, щоб підтримати військовослужбовців 79-ї окремої Миколаївської десантно-штурмової бригади.