У Новій Одесі відбувся благодійний аукціон для допомоги бійцям АТО

Новоодеська районна організація партії БПП «Солідарність» надала підтримку в організації благодійного аукціону, направленого на соціальну та фізичну реабілітацію військовослужбовців-учасників АТО.
Аукціон «Ти тільки живи!» відбувся у п’ятницю, 16 грудня.
На торги аукціону були виставлені вироби учнів шкіл району.
unnamed-1  unnamed
Ідея проведення аукціону в рамках суспільної ініціативи «Арт-Фронт» належить молодіжній організації «Бузькі силовики імені Новицького», яка функціонує на базі Новоодеської ЗОШ №1. Основною метою проектів «Арт-Фронту» є регулярне проведення благодійних мистецьких акцій, спрямованих на військову та медичну підтримку українських бійців, які перебувають в зоні АТО.

«Сьогодні   Україна переживає найтрагічніші часи за всю історію своєї незалежності –  на сході країни гинуть  наші співвітчизники, захищаючи Батьківщину від агресора. Ми як  ніколи впевнені, що  перемога можлива   лише за умови об’єднання   усіх сил  громади  та  колективної підтримки наших  захисників. Саме тому такі заходи ще раз демонструють консолідацію українського народу у боротьбі з агресором», – сказав Микола Стеценко.

Новоодеська районна організація БПП «Солідарність» підтримала ініціативу  «Бузьких силовиків». Участь в аукціоні взяли депутати Новоодеської районної ради Євген Вербін, Валентина Скопіна, Олег Кравченко, Микола Стеценко.
Всі зібрані під час торгів кошти буде направлено на  лікування поранених бійців, які повернулися із зони АТО.
Нагадаємо, раніше у Новій Одесі за підтримки районної організації партії БПП «Солідарність» відбувся перший районний «Форум патріотів», присвячений 25-й річниці Збройних сил України та Міжнародному дню волонтерів.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*