Депутат Надія Іванова відвідала фестиваль дитячої наукової творчості та виставку японського мистецтва

Депутат Миколаївської обласної ради від партії БПП «Солідарність» Надія Іванова напередодні новорічних свят привітала учнів-учасників фестивалю дитячої наукової творчості «Молодіжна хвиля» та відвідала виставку японського мистецтва в художньому музеї імені В. Верещагіна.
У п’ятницю, 23 грудня, відбувся перший етап фестивалю дитячої наукової творчості «Молодіжна хвиля», який проходить у рамках проекту «Крок до науки» на базі механіко-математичного факультету Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського, який відвідали міський голова Олександр Сєнкевич та помічник депутата Надії Іванової Володимир Лисюк.
15590328_373772786305297_8483264448158014306_n Майже 300 учасників – юних науковців з Миколаєва і області та сусідньої Херсонщини протягом дня працювали у тринадцяти студіях фестивалю за напрямками «Майстер-клас», «Освітні проекти», «Інформаційно-комунікаційні технології» та «Füsis».
Школярі, розподілившись на групи, отримали кураторів – досвідчених студентів факультету, які, власне, і координували роботу учасників та допомагали їм виконувати студійні завдання.

«Це прекрасне започаткування, що виховує в дітях бажання займатись наукою та підходити до неї творчо. Величезна подяка ініціаторам і авторам проекту, які на одній лише власній ініціативі розвивають його. Але підтримувати «Молодіжну хвилю» повинні не лише меценати, але й обласна влада. Більше того, він може перетворитись на одну з інноваційних обласних освітянських програм, тож я переконаний, що Надія Іванова зробить все можливе, щоб, принаймні, обласна рада звернула увагу на фестиваль», – відзначив Володимир Лисюк.

Переможці наукового фестивалю отримали ексклюзивні призи від Надії Іванової – 40 подарункових сертифікатів на безкоштовне відвідання Миколаївського зоопарку та дитячий парк розваг «Sky-Park».
У п‘ятницю, 23 грудня, Надія Іванова відвідала виставку японського мистецтва, яка відкрилася в художньому музеї імені В. Верещагіна. yaponska-vistavka-1
Миколаївський художній музей імені В. Верещагіна напередодні Новорічних свят порадував поціновувачів образотворчого мистецтва прекрасним подарунком – виставкою «Японський світ витончених речей».   Відкрилась вона 23 грудня у день народження мікадо – імператора Японії і зібрала чимало миколаївців, які люблять та цінують мистецтво країни сонця, що сходить.
В основі експозиції – живописні полотна Валерія Купцова: портрети японських воїнів та прекрасних жінок, міфічних героїв, глибоко метафоричні пейзажі. Доповнюють колекцію фото сучасної Японії, східні аплікації-триптихи, екібана. yaponska-vistavka-2

«Вдруге за тиждень переконуюсь, що дива трапляються. Особливо у дні, які передують новому року та Різдву. Спершу музей імені Верещагіна отримав прекрасний подарунок – 34 живописних та графічних полотна відомого миколаївського художника Михайла Ільїна. Нині відкрилась прекрасна витончена виставка, яка нікого не може залишити байдужим. Тож зичу, щоби наш прекрасний музей і в році наступному був багатим на такі мистецькі дива», – зазначила  Іванова у своєму вітальному слові.

Музей імені Верещагіна отримав від Надії Іванової два принтери, які, безумовно, знадобляться для ведення різноманітних документальних справ. У свою чергу, директор музею Сергій Росляков щиро подякував депутату за багаторічну підтримку та допомогу і вручив їй подячного листа та значок з викарбуваним автографом Василя Верещагіна.
Нагадаємо, раніше депутат Миколаївської обласної ради від партії БПП «Солідарність» Надія Іванова та голова міської партійної організації «БПП» В’ячеслав Сімченко оцінили нові проекти учасників миколаївського «Бізнес-інкубатору».

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*