Надія Іванова та В‘ячеслав Сімченко оцінили нові проекти учасників миколаївського «Бізнес-інкубатору»

Депутат Миколаївської обласної ради від партії БПП «Солідарність» Надія Іванова та голова міської партійної організації «БПП» В’ячеслав Сімченко оцінили нові проекти учасників миколаївського «Бізнес-інкубатору», більшість з яких – воїни АТО та вимушені переселенці.
У суботу, 24 грудня після двох місяців занять було презентовано нові бізнес-проекти та ідеї. Миколаївський «Бізнес-інкубатор» для учасників АТО продовжує нарощувати темп підготовки учасників проекту до самостійного плавання у бурхливому бізнесовому морі.
Перші випускники вже втілили свої ідеї в життя, розвивають власний бізнес, створюють робочі місця. А «Бізнес-інкубатор» продовжує працювати і розвиватись. Розширився і спектр «студентів»: нині тут займаються ще й внутрішньо переміщені особи та люди з обмеженими можливостями.
Оцінювали бізнес-ідеї не лише наставники, але й шановані гості – керівник Миколаївської міської організації партії «БПП» В’ячеслав Симченко та депутат обласної ради Надія Іванова. Як професіонала-аграрія, Надію Валеріївну, закономірно,  дуже зацікавили декілька задумів, що стосуються сільськогосподарського напрямку.

«Гарна ідея – це прекрасно. Але має бути прорахований до дрібниць бізнес-план, реальний, перспективний. Інакше можна втрапити у пастку, в тому числі й кредитну, та залишитись ні з чим. Тож прораховуйте всі варіанти: фінансування, виробництво, реалізацію. Все до дрібниць», – порадила Надія Іванова слухачам.

В цілому Сімченко та Іванова позитивно оцінили ідеї учасників «Бізнес-інкубатору» та порадили цілеспрямовано йти до своєї мети та ні в якому разі не опускати руки.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*