У Новій Одесі відбувся «Форум патріотів» за сприяння БПП

У Новій Одесі за підтримки районної організації партії БПП «Солідарність» відбувся перший районний «Форум патріотів», присвячений 25-й річниці Збройних сил України та Міжнародному дню волонтерів.
Захід відбувся у суботу, 26 листопада.
У форумі взяли участь команди середніх шкіл та гімназій Новоодеського району, які змагалися у програмі військово-спортивного багатоборства.
Серед запрошених гостей заходу були заступник голови Новоодеської РДА Гриценко Олександр Васильович,  депутат Новоодеської районної ради від партії БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» Микола Стеценко, начальник відділу освіти  Новоодеської  райдержадміністрації Валерій Багнюк та голова Новоодеської районної організації  партії БПП «СОЛІДАРНІСТЬ»  Олена Хлівна-Андреєва.
foto-23-11-2
Перед початком змагань усі учасники вшанували хвилиною мовчання пам’ять українських військовослужбовців, які поклали життя за територіальну цілісність та суверенітет України.
Команди змагалися у стрільбі з пневматичної гвинтівки, підтягуваннях на турніку, стрибках у довжину з місця, відтисканнях від полу та військово-спортивній естафеті.
Також учасники команд також розповіли у форматі презентації про кращу десятку добрих справ року, здійсненну при залученні громади Нової Одеси та Миколаєва у період з липня 2015 року по жовтень 2016 року.

 «Дуже дякую усім за самовіддану боротьбу, за те, що ви є справжніми патріотами України і ростете істинними громадянами своєї держави. Сьогодні ви довели це», – привітала усіх учасників Олена Хлівна-Андреєва після завершення спортивної частини форуму.

Перемогу у загальному заліку здобули учні Новоодеської ЗОШ №1. Кращим спортсменом форуму було визнано капітана команди ЗОШ №1 Володимира Фомича, який отримав від голови районної організації партії БПП «Солідарність» цінний пам’ятний подарунок.
Після завершення змагань усі учасники були запрошені на відкритий перегляд історичного фільму «Меч Арея».
Усі учасники змагань отримали у подарунок почесні грамоти, медалі та солодкі призи від РОП БПП «Солідарність», а переможцю достався головний приз форуму – пневматична гвинтівка.
Нагадаємо, раніше Березнегуватська районна організація партії БПП «Солідарність» організувала зустріч учнів місцевої загальноосвітньої школи з воїнами-учасниками АТО.  

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*