Діти з серцево-судинними захворюваннями закликали миколаївців долучатись до волонтерської діяльності та допомагати беззахисним

Діти миколаївського школи-інтернату №7 розповіли волонтерам про «Вічні цінності».
У понеділок, 28 листопада діти з серцево-судинними захворюваннями підготували концерт для волонтерів та військових.
Головна мета концерту згадати всі добрі справи, які зробили волонтери для мешканців міста і не тільки.
Школяри нагадали про найгучніші та небезпечні події, які торкнулись Миколаєва та унесли життя багатьох людей, серед них були кадри, зроблені після вибуху житлового будинку в мікрорайоні Намив. Та згадали роботу тих волонтерів, які тоді допомагали мешканцям зруйнованого будинку знайти місця для проживання. Волонтерів, які оббивали пороги кабінетів місцевої влади з проханням відшкодувати людям кошти за втрачений дім.
Також діти зробили підбірку відео-сюжетів, де розповідалось про добрі вчинки людей з інших країн, серед яких була історія жінки, яка вдома виховала чотирьох вовків, коли їхня мати померла, а через деякий час, коли вовчата подорослішали, відпустила їх до лісу. Але коли жінка приїхала до лісу, щоб побачитись з ними, вовки впізнали її навіть через 5 років розлуки.
Відео соціального характеру теж привернули увагу дітлахів. В одному з них розповідалась історія маленької дівчинки, яка прийшла до магазину дорогих жіночих прикрас та хотіла купити щось особливе для своєї сестри, але не мала достатньо грошей, щоб її придбати. Вона віддала все до останньої монетки,але все ж цього не вистачило, і продавець віддав одну з найдорожчих прикрас, яка сподобалась дівчинці, в обмін на декілька копійок.
img_8388 img_8399 img_8403 img_8410 img_8414 img_8428 img_8432 img_8462 img_8465
Волонтер та член  МТОП «БПП «Солідарність» Руслан Пересунько розповів школярам про свою діяльність та запевнив дітлахів, що зараз на фронті воюють справжні хоробрі та незламні солдати:

«Сьогодні ви зробили дещо особливе, але всю серйозність цього заходу ви зрозумієте трошки пізніше. Ви змусили нас замислитись над всіма справами, які ми робимо або ще не зробили. Те, що ми не наважувались здійснити, тепер хочеться зробити зараз».

img_8476 img_8479 img_8482 img_8484img_8490 img_8501 img_8507 img_8509 img_8511 img_8518img_8559 img_8565 img_8569
Школяри протягом 2016 року брали участь у всіх заходах, які були присвячені вшануванню пам`яті загиблих військових, морських піхотинців, Героїв Небесної сотні. Цим вони хочуть показати, що слідкують за подіями в місті та Україні, знають про те, що відбувається на сході та добре розуміють, як насправді живе країна.
Раніше МТОП БПП організувала для дітей загиблих воїнів оздоровчі канікули в Рибаківці.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*