Губернатор Олексій Савченко: Очистити регіон від корупції та нарешті почати відновлювати економіку

Миколаївську область поглинула корупція, і деякі корупціонери вже відповіли за свої дії перед законом, але губернатор Олексій Савченко вважає, що після Революції Гідності ставлення окремих чиновників до виконання своїх функцій не змінилося. І війна на злодіїв та хабарників не вплинула.

«Корупція – це бич не тільки Миколаївщини, ця ракова пухлина охопила та вкоренилася, на жаль, по всій країні. Я – нова людина в регіоні, у мене немає на Миколаївщині кумів, сватів, ділових партнерів. Переді мною стоїть завдання – очистити регіон від корупції та нарешті почати відновлювати економіку. Другого без першого не буде. Ця робота буде проводитися щоденно та незворотньо, до переможного кінця», – зазначив голова Миколаївської ОДА.

Олексій Савченко впевнений, що на фоні гучних скандалів правоохоронні органи все ж таки намагаються боротись з проявами корупції, прикладом цього є зацікавленість з боку прокуратури та поліції в діяльності директора «Миколаївоблавтодору»:

«Силовики провели слідчі дії за фактом отримання хабаря директором облавтодору В’ячеславом Шуліченком. Тепер громада отримає відповідь, чому на Миколаївщині не ремонтували дороги, або ремонтували як-небудь. Таких «шуліченків» у нас багато, нехай тремтять в очікуванні, коли по них прийдуть. Красти я не дам нікому. А ті, хто вкрав, відповідатимуть за законом і перед законом».

Раніше губернатор Миколаївської області Олексій Савченко призначив та провів особисті зустрічі з депутатами обласної та міської фракцій від Блоку Петра Порошенка «Солідарність».

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*