Учні Веселинівської гімназії відвідали військову частину у Вознесенську

Веселинівська районна організація партії БПП «Солідарність» організувала для учнів місцевої районної гуманітарної гімназії екскурсію до військової частини та пожежного депо у Вознесенську з метою патріотичного виховання молоді.
Захід відбувся у неділю, 16 жовтня.
Військовослужбовці розповіли про свою роботу та дозволили дітям приміряти екіпіровку пожежника. Учні також мали змогу ознайомитись з військовою та пожежною технікою.
Велике враження на школярів справило відвідування музею стрілецької зброї, який знаходиться на території військової частини, де вони побачили озброєння минулих епох та сучасні зразки озброєння, які використовуються в АТО. Завідувач музею розповів дітям про історію військової частини, про її сьогодення, а також історію походження того чи іншого виду озброєння, представленого в експозиції. Деякі музейні експонати учні мали змогу потримати в руках.
???????????????????????????????  ???????????????????????????????
Голова Веселинівської районної організації партії БПП «Солідарність» Василь Швець зазначив, що подібні заходи мають винятковий вплив на підвищення патріотичних настроїв серед молоді.

«Ідею провести дітям екскурсію у військовій частині я хотів реалізувати вже давно. Проте зараз така можливість в нас з’явилася, зважаючи, що зовсім недавно вся країна святкувала День захисника України та Покрову. Керівництво військової частини у Вознесенську одразу дало дозвіль на реалізацію заходу. Сподіваюся, дітям дуже сподобалося і ніхто не залишився розчарованим», – відзначив Швець.

Після завершення захоплюючої екскурсії школярі привітали військовослужбовців зі святом захисника України та подарували військовим державний прапор з написаними побажаннями та власні малюнки на військово-патріотичну тематику.
Нагадаємо, раніше члени БПП «Солідарність» у Миколаєві разом з керівництвом Зразкової автошколи ТСОУ провели для учнів школи №6 екскурсію у 36-й бригаді морської піхоти.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*