Члени БПП «Солідарність» взяли участь у соціальному бізнес-інкубаторі «Друге дихання»

Депутат Миколаївської обласної ради від партії БПП «Солідарність» Надія Іванова та голова Миколаївської міської організації партії БПП «Солідарність» В’ячеслав Сімченко взяли участь у проекті Соціальний бізнес-інкубатор «Друге дихання», ініційованому Миколаївською філією ГО «Українська асоціація інвалідів АТО».
У відбірковій фазі другого етапу проекту взяли участь 139 чоловік – демобілізованих учасників АТО, вимушених переселенців, інвалідів. Мотиваційні анкети учасників розглянули члени журі – відомі миколаївські підприємці та бізнесмени, які можуть об’єктивно і неупереджено оцінити перспективність поданих бізнес-ідей.
14711460_336646926684550_21482795692218795_o
Члени «БПП» Надія Іванова та В’ячеслав Сімченко виступили експертами та дали свої оцінки запропонованим ініціативам.

«На мою думку, це дуже необхідний проект. Він не лише допомагає соціалізувати людей, які повернулися з фронту або переселенців, які втратили на окупованих територіях свій бізнес, але й прищеплює дух підприємництва. Саме це у подальшому відкриє людям шлях до фінансової свободи та самостійності. А це багато значить у наш нелегкий час», – впевнений Сімченко.

Надія Іванова, у свою чергу, пообіцяла підтримувати даний проект як депутат облради.

 «Кошти, які отримають переможці конкурсного відбору після завершення тренінгів, навряд чи дадуть їм змогу вповні реалізувати свої ідеї, але вони є потужним стимулом для ефективної роботи. Втім, найголовніше те, що учасники проекту навчаються, переймають досвід відомих бізнес-тренерів. Знання за плечима не носити, а для бізнесмена-початківця – це найдорогоцінніший капітал. Впевнена, що проект «Друге дихання» дуже актуальний, тож намагатимуся робити все можливе, як депутат обласної ради, щоби він отримував фінансову підтримку з обласного бюджету», – зауважила Надія Іванова.

Нагадаємо, раніше Надія Іванова взяла участь у конференції з міністром освіти України, темою якої стали актуальні питання освітньої сфери.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*